ТЕЛЕКРИТИКА

Ведучий «Сніданку з 1+1» проведе міжнародний конкурс молодих дизайнерів

Дуся

15 липня в Києві відбудеться одна з наймасштабніших міжнародних fashion-подій в Східній і Центральній Європі – International Young Designers Contest.


Ведучими конкурсу, на якому молоді дизайнери демонструватимуть талант і своє бачення моди, стане Єгор Гордєєв і українська модель зі світовим ім'ям Алла Костромічова.

Для телеведучого пропозиція провести значущу fashion-подію стала сюрпризом.

«Конкурс молодих дизайнерів для мене – перш за все соціальна історія, – каже Єгор. – Це можливість презентувати починання українського бізнесу і смаку. Власне, розвивати ті цінності, які ми доносимо щоранку в «Сніданку з 1+1». Мій досвід роботи з fashion зовсім невеликий: я працював на подіумі лише кілька разів, коли був ведучим ТСН і разом з колегами представляв колекцію молодих дизайнерів на щорічному Українському тижні моди».

У конкурсі візьмуть участь дизайнери з дев'яти країн: Грузії, Естонії, Литви, Молдови, Польщі, Словаччини, Угорщини, України та Чехії. Всі вони – переможці і призери національних конкурсів в своїх країнах.

Оцінювати роботи конкурсантів будуть визнані світові експерти: головний редактор fashion-новин Vogue.com Liana Satenstein, скаут LVMH Prize, відомий своїм знаковим стилем, Yu Masui, стиліст і журналіст Vogue Italia Riccardo Terzo, професор, креативний директор італійського Istituto Europeo di Design Giovanni Ottonello, головні редактори іспанського журналу Fucking Young! Adriano Batista і Jose Llamas. Міжнародне журі визначить переможця, який отримає грант на подальший розвиток свого бренду.

Загальний призовий фонд конкурсу становитиме 10 000 доларів.

Раніше ми писали, що в тизері заходу знялася фіналістка реаліті «Від пацанки до панянки» Діна Абу Зейтер на прізвисько НЛО.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»