ТЕЛЕКРИТИКА

Ведучий Євробачення-2017 Олександр Скічко розповів про свою першу дружину

Дуся

Друзі, я вже розповідала, що ведучий Євробачення-2017 Олександр Скічко одружується з власницеюі готелю Fairmont. Але, як виявилося, це не перший шлюб ведучого.

Першою дружиною Олександра була відома телевізійниця, про стосунки з якою він раніше відкрито не говорив, але в розмові з «Караваном історій» поділився деталями.

«Я намагаюся взагалі не поширюватися про своє особисте життя, тому не піарюся на цьому, як прийнято робити в шоу-бізнесі, – говорить Скічко. – Вважаю себе скритною в цьому плані людиною, адже стосунки, так само, як і гроші, люблять тишу. Виключно тому і прийняв рішення нічого не розповідати про неї. Звичайно, коли ми були одружені і мене прямо запитували: «Це твоя дружина?» – я не заперечував, але сам намагався не афішувати цей факт, не робив акцент на сімейному житті. А коли відносини закінчилися, в цьому взагалі відпала необхідність».

Імені першої дружини Скічко не називає, проте відомо, що вона – досить відома продюсер і редактор, була старша за нього на десять років.

«Нам було цікаво разом, – розповідає Олександр. – Ми з колишньою дружиною працювали в одній сфері, відповідно, завжди знаходили теми для обговорення. Ще любили багато подорожувати. У нас була загальна компанія, і ми із задоволенням проводили час з друзями. Всі люди по-різному сприймали наші стосунки через десятирічну різницю у віці. Але мене тішив той факт, що друзі беззастережно прийняли мій вибір. На те вони і друзі, щоб не засуджувати, а розуміти».

Пара розлучилася після чотирирічного шлюбу, тому що у «кожного з'явився свій світ».

Скічко підкреслює: перша дружина зробила вагомий внесок в його становлення. А ось з нинішньою нареченою він познайомився на роботі і спочатку дружив.

«Спочатку зав'язалося звичайне приятельское спілкування, яке пізніше вилилося в щось більше, – каже Скічко. – Спочатку ми банально пізнавали один одного, тому що зовнішня оболонка дуже оманлива і часом зовсім не відображає правду. Єлизавета зізналася: до того моменту, як ми зблизилися, вона терпіти мене не могла, вважала, що я дуже неприємна людина».

У свої 26 Олександр Скічко не боїться вдруге «втратити свободу», оскільки їх стосунки з коханою дуже гармонійні.

«Вона однозначно моя людина, вона завжди поруч, завжди підтримує і розуміє, вона – моє друге «я», – розповідає ведучий. – Її присутність ніколи мені не заважала, навпаки, допомагала. Це велике щастя, коли ти кохаєш і коли тебе хтось надихає, адже сімейне тепло і затишок ніколи не бувають зайвими. Зараз вже в минулому часи, коли чоловік мріє погуляти з друзями, а дружина відпускає його тільки по неділях».

Скічко зазначив, що підтримує офіційний шлюб, втім, не є противником спільного проживання до весілля.

Заголовне фото: karavan.ua

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Дуся

День вишиванки: як українські медійниці в традиційному вбранні красувалися

Дуся

Показала більше, ніж варто було: американська телезірка вийшла на червоний хідник в Каннах без білизни

Популярное на ТелекритикеДуся

День вишиванки: як українські медійниці в традиційному вбранні красувалися

Дуся

Показала більше, ніж варто було: американська телезірка вийшла на червоний хідник в Каннах без білизни

Суспільство

«Геніальна і страшна»: червнева обкладинка National Geographic стала вірусною

Бізнес

Скільки заробляють журналісти в Україні