ТЕЛЕКРИТИКА

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Світлана Катренко, ведуча ТРК «Україна», а також експерт з обдурювання голоду, знялася для легендарного чоловічого журналу Playboy. Своє рішення з'явитися в оголеному вигляді перед читачами ведуча аргументувала тим, що любить ранкові пестощі та секс.


«Чуттєва, природна і сексуальна – такою в об'єктиві фотографа Діми Баранова постала ведуча "Ранку з Україною"», – описує побачене прес-служба ТРК «Україна». Своїми оголеними формами на сторінках жовтневого номера чоловічого журналу Світлана доводить, що свобода – це не ховатися за одягом і макіяжем, а відкинути всю сором’язливість щодо свого тіла і насолоджуватися ним.

«Свобода полягає і в тому, щоб відчути, що все життя просякнуте еротикою, коли ти прокидаєшся від ніжних обіймів і починаєш день з неспішних пестощів», – кокетує Світлана Катренко.

_

_

Після чого додає:

«Мій ідеальний ранок – той, який можна провести в ліжку та нікуди не поспішати. Тільки якщо це не ефір каналу «Україна». Чи люблю я ранковий секс? Безумовно так. Чи люблю я ранок? Однозначно!» – продовжує інтригувати телеведуча.

_

_

Тут варто нагадати, що програма, яку веде Світлана, починається в ефірі о 6:30 ранку. А тут уже я, як любителька добре виспатися, можу Світлані лише позаздрити і з жахом уявити, о котрій ведучій доводиться вставати заради ранкового сексу.

Також ТРК «Україна» підкреслює, що досвід зйомки для глянцевого чоловічого журналу у Світлани перший. А я сподіваюся, що не останній.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Стало відомо, хто з вибулих на «Танцях з зірками» повернувся на місце Марченко

Дуся

Віталій Козловський записався в кухонні філософи та зізнався, що він аскет від шоу-бізнесу

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)