ТЕЛЕКРИТИКА

Ведмідь «збезчестив» Трампа на німецькому карнавалі

Дуся

На цьому тижні в Німеччині провели традиційний карнавал Розенмонтаг, під час якого по вулицях провезли карикатурні скульптури політиків. Цього року найбільш жорстким було скульптурне зображення Трампа.


Скульптура ведмедя, який «збезчестив» фігуру американського лідера, прикрашена написом Russland Affäre («Російська афера»). Ймовірно, це натяк на підозри в зв'язку Дональда Трампа з Росією.

Скульптура Трампа в 2018 році

Фото: NovostiNK.ru

Президент США вже вдруге стає жертвою карикатури з сексуальним підтекстом на німецькому карнавалі. Тільки минулого року Трамп сам був у ролі «гвалтівника» і здійснював неналежні дії зі статуєю Свободи. Таким чином автори хотіли показати, як лідер впливової держави обходиться зі свободою своїх громадян.

Скульптура Трампа в 2017 році

Фото: NovostiNK.ru

Також на карнавалі продемонстрували фігури інших політиків. Наприклад, Ангела Меркель постала в образі «чорної вдови». Під скульптурою німецького політика стояв напис: «Наступний, будь ласка».

Перший в Німеччині карнавал Розенмонтаг пройшов у 1823 році в Кельні, а через два роки продовжився вже і в Дюссельдорфі. З того часу вони організовувалися майже щороку. Виняток становили роки війни.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Стало відомо, хто не доживе до фіналу «Гри престолів»

Дуся

Мачете розповів, як став хлопчиком для биття в Голлівуді

Популярное на ТелекритикеКультура

5 причин дивитися фантастичний трилер «Анігіляція»

Дуся

Співачка plus-size може перемогти на Євробаченні-2018

Суспільство

Журнал National Geographic зізнався в расизмі

Дуся

Стало відомо, хто не доживе до фіналу «Гри престолів»