ТЕЛЕКРИТИКА

Важке і непоказне життя дружини гумориста: жінці Сергія Притули не всі жарти подобаються в «Вар`яти-шоу»

Дуся

Зйомки третього сезону шоу на «Новому каналі» в самому розпалі. Виконавчий продюсер програми Катерина Притула поділилася деталями майбутніх епізодів.


Всі номери «Вар'яти-шоу» – про будні пересічного українця. Іноді гумористи черпають натхнення у власних родинах. За словами Катерини, керівник шоу Сергій Притула часто жартує про неї.

«У другому сезоні пара жартів не вийшла в ефір, тому що я на цьому наполягла, – зізнається Катерина Притула. – Але більшу частину номерів про себе я пропускаю. Як дружина гумориста ставлюся до цього просто. Гадаю, і глядач повинен розуміти, що номери хоча і взяті з життя, все ж трохи перебільшені, в них є частка домислу».

Нові випуски готуються оновленою командою: крім нового складу технічної групи в шоу замінили режисера і редактора.

«У нас на 50 відсотків оновився колектив – з'явилися новий режисер, редактор, підрядник по монтажу декорацій, технічна група, – говорить Катерина Притула. – Олег Боднарчук зняв для нас два сезони. Величезна подяка йому за наші високі рейтинги і геніальну ідею декорації, яка перебудовується за ніч. Цього року у Олега інші творчі плани. Тепер «Вар'яти-шоу» режисирує Денис Сало, з яким, до речі, ми познайомилися за рекомендацією Олега. Раніше Денис працював над «Шоу Братів Шумахерів». Він запропонував нам класну ідею для нової рубрики, але, на жаль, в цьому сезоні не вистачило часу на її реалізацію. Після закінчення зйомок знімемо пілот і, можливо, в четвертому сезоні здивуємо глядачів цікавою новинкою».

Прем'єра третього сезону «Вар'яти-шоу» вийде в ефір «Нового каналу» восени.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»