ТЕЛЕКРИТИКА

Вагітна Валентина Хамайко засмутила підписників

Дуся

Сьогодні ведуча «Сніданку. Вихідний» на каналі «1+1» спантеличила шанувальників відповіддю на виклик Павла Зіброва взяти участь в «Танцях з зірками». Вагітна Хамайко опублікувала відео в Instagram із заявою, що не танцюватиме на очах у всієї країни.


Втім, в тому ж відео Валентина Хамайко втішила підписників, сказавши, що буде вдома дивитися всі прямі ефіри і разом з малюком підтанцьовувати учасникам «Танців з зірками». Як стало відомо, телеведуча чекає на четверту дитину.

Деякі підписники, ще не подивившись відео, а лише прочитавши до нього опис, зробили скороспішний висновок, що Валентина візьме участь в проекті, і поспішили її підбадьорити.

«Оооо, зазвичай голосуванням не займаюся, але за вагітняшку есемески надсилати буду!» – написав один з користувачів мережі.

Однак більшість прихильників ведучої все ж подивилися її відповідь і були засмучені тим фактом, що не побачать свого кумира в танцювальному шоу. Відмова Валентини танцювати в проекті означає, що ім'я 14-го, останнього, учасника «Танців» нам поки невідомо.

Нагадаємо, прем'єра шоу відбудеться 26 серпня о 21:00 на телеканалі «1+1».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Пристрасті розпалюються: хто залишив проект «Танці з зірками» у чвертьфіналі

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно