ТЕЛЕКРИТИКА

Вагітна Олена Шоптенко знялася для обкладинки VIVA!

Дуся

Обличчям травневої обкладинки журналу стала українська танцівниця. Артистка розповіла виданню, що дізналася про вагітність під час участі в шоу «Танці з зірками».


«Про мій стан знав тільки мій партнер Ахтем (Ахтем Сеїтаблаєв – український режисер. – Прим. ред.), ніхто з глядачів навіть не здогадувався, – каже Шоптенко. – Потім я продовжувала репетирувати, виступати зі своїм танцювальним проектом, робила постановки. На нинішньому терміні менше часу проводжу в залі, але танцювати мені дуже комфортно, деколи навіть простіше, ніж довго ходити».

Обкладинка журналу VIVA! (травень, 2018)

За словами майбутньої мами, у неї з'явилося багато часу на інші сфери діяльності, наприклад, на захоплення режисурою.

«Вивчаю щось нове, намагаюся не витрачати час даремно, – розповідає Олена. – Я взагалі за те, щоб все проходило з користю».

За словами Шоптенко, новині про поповнення в родині чоловік зрадів не менше, аніж вона.

«Поява нової людини на світ – це величезна радість, адже це частинка тебе і найголовніше, що може бути в житті», – вважає артистка.

Фіналістка «Танців з зірками» зізналася, що вагітність позитивно вплинула на їх з чоловіком стосунки: «Мій чоловік – це мій тил. З ним я відчуваю себе в безпеці. Для жінки це дуже важливо – тоді вона може в хорошому сенсі розслабитися і займатися речами, які їй до душі».

Нагадаємо, команда «Танців з зірками» вже почала підготовку до нового сезону. Поки відомо, що творці проекту ведуть переговори зі знаменитим учасником американської версії шоу. Інформацію про те, чи прийме Олена Шоптенко участь в новому сезоні, поки не розкривають.

Фото: прес-служба «1+1»

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд