ТЕЛЕКРИТИКА

В очі дивись: світова знаменитість прикрасила обкладинку українського Playboy

Дуся

Цього місяця на обкладинці журналу буде красуватися 26-річна британська модель і актриса Хлоя Кхан.


На дівчину підписано більш ніж мільйон користувачів в Instagram, а популярність їй принесла участь таких реаліті-шоу, як «Х-фактор» і Celebrity Big Brother.

_

_

«Я вже багато років захоплююся українськими моделями – вони абсолютно чудові! – ділиться своїми емоціями Хлоя. – І я люблю своїх українських друзів в Дубаї і Британії, де я живу. Також мені багато доводилося працювати з українськими фотографами, а коли отримала пропозицію стати героїнею обкладинки Playboy, це стало здійсненням моєї мрії. Я дуже щаслива потішити своїх шанувальників з України фотосесією. До цього я вже бувала в Україні і рада буду повернутися сюди ще раз, можливо, на вечірку Playmate в жовтні».

_

_

Примітно, що знайомство з Україною у Кхан спочатку не склалося. Так, в серпні минулого року в ЗМІ з'явилася інформація, що модель приїхала в нашу країну для проведення пластичної операції. Однак щось пішло не так, у дівчини почалися серйозні ускладнення. Тоді Хлоя написала в соцмережах, що могла загинути.

_

_

За словами організаторів фотосесії, для зйомок був спеціально орендований замок, а знімки зробив фахівець з Австралії Корі Літтлфеір (Corey Littlefair).

Хлоя виставила нову обкладинку Playboy у себе в Instagram – і менше ніж за добу вона зібрала більш ніж 41 тисячу «лайків».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд