ТЕЛЕКРИТИКА

В мережі незадоволені українськими коментаторами зимових Олімпійських ігор

Дуся

Глядачі Олімпіади-2018 обурені непрофесіоналізмом українських коментаторів.


Журналіст Олег Єльцов порушив  важливу тему коментування Олімпійських ігор в Кореї, які транслюються на національному телеканалі «UA:Перший». Єльцов обурений дилетантством кореспондентів та їх аматорським підходом до справи.

«Особливо запам'ятався один, який коментував змагання саночників і жіночу лижну естафету 2х15 км, – обурюється Єльцов на своїй сторінці в Facebook. – Зуб даю: у нього п'ять класів освіти, книжок не читав взагалі, дикція – дрянь, інтелекту – нуль, словниковий запас – як у Елочки Людожерки».

Олег обурений в першу чергу тим, що висвітлювати головну спортивну подію світу відправляють нездар, які влаштувалися на роботу по знайомству, а не професіоналів своєї справи. Також Єльцов задається питанням: чому на настільки важливий захід не відправили колишніх спортсменів, які виглядають в коментаторському кріслі куди вигідніше і більш підкованими, ніж журналісти національного каналу.

«Хто таких виродків відбирає для роботи на такому відповідальному заході? – не вгамовується Єльцов. – Вони ж у принципі профнепридатні. І головне: а хто за це відповість, хто позбудеться посади, премії, хто буде розстріляний? Це ж формений скандал загальнонаціонального масштабу».

Звичайно, за все відповідає керівник «UA:Першого» Зураб Аласанія. Можна лише здогадуватися, що він скаже на це. Генеральний директор Першого національного телеканалу буде знову нарікати на брак фінансування та інше.

Общество

Мы за Тоню: какие фильмы смотрят спортивные журналисты

Користувачі мережі підтримали Єльцова і написали свої спостереження щодо коментування зимової Олімпіади на «UA:Першому».

«Дівчатка-коментатори зі спортивної редакції Першого каналу, – написала користувач Ярослава Міщенко. – Я всіляко підтримую ваші зусилля, але, готуючись до ефірів, будь ласка, не гугліть так сильно особисте життя фігуристів і не заговорюйте сам показ. Тут іноді треба помовчати. Аналізуйте танець, елементи, хореографію і техніку, а не розмірковуйте по п'ять хвилин про колишнього тренера або колишнього бойфренда фігуристок».

«Тільки благаю, розповідаючи про спортсмена/спортсменку, не треба за півхвилини п'ять разів вимовляти її/його ім'я-прізвище», – у відповідь до посту Єльцова написав Євген Кузьменко.

Користувачі мережі підкреслили, що через такий стан справ доводиться переключатися на російські канали і дивитися Ігри з місцевими кореспондентами, які в рази більш професійні та цікавіші за своїх українських колег.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Танька і Володька з однойменного шоу знялися в музичному кліпі

Дуся

Вагітна Валентина Хамайко засмутила підписників

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше