ТЕЛЕКРИТИКА

В мережі незадоволені українськими коментаторами зимових Олімпійських ігор

Дуся

Глядачі Олімпіади-2018 обурені непрофесіоналізмом українських коментаторів.


Журналіст Олег Єльцов порушив  важливу тему коментування Олімпійських ігор в Кореї, які транслюються на національному телеканалі «UA:Перший». Єльцов обурений дилетантством кореспондентів та їх аматорським підходом до справи.

«Особливо запам'ятався один, який коментував змагання саночників і жіночу лижну естафету 2х15 км, – обурюється Єльцов на своїй сторінці в Facebook. – Зуб даю: у нього п'ять класів освіти, книжок не читав взагалі, дикція – дрянь, інтелекту – нуль, словниковий запас – як у Елочки Людожерки».

Олег обурений в першу чергу тим, що висвітлювати головну спортивну подію світу відправляють нездар, які влаштувалися на роботу по знайомству, а не професіоналів своєї справи. Також Єльцов задається питанням: чому на настільки важливий захід не відправили колишніх спортсменів, які виглядають в коментаторському кріслі куди вигідніше і більш підкованими, ніж журналісти національного каналу.

«Хто таких виродків відбирає для роботи на такому відповідальному заході? – не вгамовується Єльцов. – Вони ж у принципі профнепридатні. І головне: а хто за це відповість, хто позбудеться посади, премії, хто буде розстріляний? Це ж формений скандал загальнонаціонального масштабу».

Звичайно, за все відповідає керівник «UA:Першого» Зураб Аласанія. Можна лише здогадуватися, що він скаже на це. Генеральний директор Першого національного телеканалу буде знову нарікати на брак фінансування та інше.

Общество

Мы за Тоню: какие фильмы смотрят спортивные журналисты

Користувачі мережі підтримали Єльцова і написали свої спостереження щодо коментування зимової Олімпіади на «UA:Першому».

«Дівчатка-коментатори зі спортивної редакції Першого каналу, – написала користувач Ярослава Міщенко. – Я всіляко підтримую ваші зусилля, але, готуючись до ефірів, будь ласка, не гугліть так сильно особисте життя фігуристів і не заговорюйте сам показ. Тут іноді треба помовчати. Аналізуйте танець, елементи, хореографію і техніку, а не розмірковуйте по п'ять хвилин про колишнього тренера або колишнього бойфренда фігуристок».

«Тільки благаю, розповідаючи про спортсмена/спортсменку, не треба за півхвилини п'ять разів вимовляти її/його ім'я-прізвище», – у відповідь до посту Єльцова написав Євген Кузьменко.

Користувачі мережі підкреслили, що через такий стан справ доводиться переключатися на російські канали і дивитися Ігри з місцевими кореспондентами, які в рази більш професійні та цікавіші за своїх українських колег.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»