ТЕЛЕКРИТИКА

Вікторію Бекхем дратує колишня колега по Spice Girls

Дуся

Нещодавно легендарний колектив об'єднався не тільки для запису нових пісень, а й щоб поліпшити своє матеріальне становище.


З чуток, дівчатам запропонували по десять мільйонів британських фунтів (близько 390 мільйонів гривень) за те, що вони погодяться на возз'єднання. Сума, скажімо, чимала, однак для успішної Вікторії не є чимось позамежним.

Вікторія Бекхем вже давно не ідентифікує себе з групою Spice Girls, намагаючись відійти від іміджу Posh Spice, якою вона була до заміжжя з футболістом Девідом Бекхемом, але дружбу з колегами по колективу продовжує підтримувати.

Британський таблоїд The Sun пише, що Вікторія ніколи не планувала повертатися на сцену, хоча і рада возз'єднанню колективу. Однак Мелані Браун часто дає шанувальникам помилкові обіцянки, повідомляючи про найближчі концерти.

«Вікторії не подобається, що її виставляють в негативному світлі, ніби вона не дає групі возз'єднатися, – ділиться джерело, додаючи, що Мелані, на думку Вікторії, робить це виключно заради того, щоб привернути до себе увагу. – Мелані і Джеррі хочуть знову виступати на сцені, але тільки Браун говорить про це на публіці».

Дійсно, в більшості статей підкреслюється, що саме Вікторія менше всіх зацікавлена в розвитку музичної кар'єри, однак і її можна зрозуміти, адже тільки вона досягла найбільших висот, в порівнянні з іншими учасницями Spice Girls.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Танька і Володька з однойменного шоу знялися в музичному кліпі

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше