ТЕЛЕКРИТИКА

Українські олімпійці «морозяться» від спілкування з журналістами

Дуся

Пішли чутки, що українські спортсмени поводяться не дуже коректно по відношенню до вболівальників і журналістів на зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані.


Журналіст Любомир Луканюк перебуває у Південній Кореї і стежить за участю наших олімпійців в Іграх-2018. Однак, як пише кореспондент на своїй сторінці в Facebook, українські спортсмени не охоче йдуть на контакт.

_

Фото: Facebook

«Це Кайса Макарайнен – зірка світового біатлону, у неї корона з голови не падає, коли спілкується з журналістами, – пише Любомир, опублікувавши знімок біатлоністки. – Китайські спортсменки підходять до глядачів, чеські – вітаються з фанами... Варто писати, як поводяться наші «зірки»?!»

З поста стає зрозуміло, що українські спортсмени не такі доброзичливі, як їхні іноземні колеги.

У чому криється причина неприязні, невідомо, але якщо припустити, то, можливо, справа в забобонах або, як пише Луканюк, у наших спортсменів просто «зіркова хвороба».

Небажання з'являтися на публіці може бути обумовлено і досить низькими результатами нашої збірної. Так, в спринтерській гонці з біатлону найкращий результат показала Віта Семеренко, яка фінішувала 14-ю, Валентина Семеренко посіла 46-те місце, Анастасія Меркушина – 55-те, а Ірина Варвинець – 73-тє.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер