ТЕЛЕКРИТИКА

Українські олімпійці «морозяться» від спілкування з журналістами

Дуся

Пішли чутки, що українські спортсмени поводяться не дуже коректно по відношенню до вболівальників і журналістів на зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані.


Журналіст Любомир Луканюк перебуває у Південній Кореї і стежить за участю наших олімпійців в Іграх-2018. Однак, як пише кореспондент на своїй сторінці в Facebook, українські спортсмени не охоче йдуть на контакт.

_

Фото: Facebook

«Це Кайса Макарайнен – зірка світового біатлону, у неї корона з голови не падає, коли спілкується з журналістами, – пише Любомир, опублікувавши знімок біатлоністки. – Китайські спортсменки підходять до глядачів, чеські – вітаються з фанами... Варто писати, як поводяться наші «зірки»?!»

З поста стає зрозуміло, що українські спортсмени не такі доброзичливі, як їхні іноземні колеги.

У чому криється причина неприязні, невідомо, але якщо припустити, то, можливо, справа в забобонах або, як пише Луканюк, у наших спортсменів просто «зіркова хвороба».

Небажання з'являтися на публіці може бути обумовлено і досить низькими результатами нашої збірної. Так, в спринтерській гонці з біатлону найкращий результат показала Віта Семеренко, яка фінішувала 14-ю, Валентина Семеренко посіла 46-те місце, Анастасія Меркушина – 55-те, а Ірина Варвинець – 73-тє.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?