ТЕЛЕКРИТИКА

У Пхенчхані пройшло перше в світі змагання роботів-лижників

Дуся

Приблизно в годині їзди від Пхенчхана – епіцентру зимових Олімпійських ігор 2018 року – відбулося перше в світі змагання з гірських лиж серед роботів Edge of Robot: Ski Robot Challenge.


У змаганні брали участь вісім інженерних команд, кожна з яких виставила свого спортсмена-робота. Як пише The Verge, приз за перемогу склав 10 тисяч доларів. Для цього роботу-лижнику слід було проїхати спуск довжиною всього 80 метрів і не зачепити розставлені по трасі прапори.
Перед інженерами стояло завдання – зробити роботів максимально наближеними до людини: він повинен мати дві ноги і дві руки, що згинаються в плечах і ліктях. Також машини слід було оснастити незалежною системою харчування і датчиками з камерою, яка позначає маршрут.

Незважаючи на всі зусилля, навіть після кількох спроб майже нікому з роботів не вдалося хоча б дістатися до фінішу. А золоту медаль в кінцевому підсумку завоював робот Taekwon V, який також виявився найменшим серед механічних лижників – його висота всього 75 сантиметрів.

Жителі Південної Кореї дуже пишаються своїми досягненнями в галузі робототехніки. Роботи прибирають територію, зустрічають гостей і виконують іншу нескладну роботу. Крім того, робот навіть взяв участь в одному з останніх етапів естафети олімпійського вогню.

Фото: Giphy

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Ведмідь «збезчестив» Трампа на німецькому карнавалі

Дуся

Райан Рейнольдс мило пожартував над дружиною

Популярное на ТелекритикеДуся

Ведмідь «збезчестив» Трампа на німецькому карнавалі

Бізнес

Чия «Чорна кров»? Довкола телеканалу «Україна» назріває черговий серіальний скандал

Дуся

Тест: Олег Винник чи Ірина Федишин?

Культура

Олександр Шапіро: від артхаусних фільмів до зіркових блогів