ТЕЛЕКРИТИКА

У Пхенчхані пройшло перше в світі змагання роботів-лижників

Дуся

Приблизно в годині їзди від Пхенчхана – епіцентру зимових Олімпійських ігор 2018 року – відбулося перше в світі змагання з гірських лиж серед роботів Edge of Robot: Ski Robot Challenge.


У змаганні брали участь вісім інженерних команд, кожна з яких виставила свого спортсмена-робота. Як пише The Verge, приз за перемогу склав 10 тисяч доларів. Для цього роботу-лижнику слід було проїхати спуск довжиною всього 80 метрів і не зачепити розставлені по трасі прапори.
Перед інженерами стояло завдання – зробити роботів максимально наближеними до людини: він повинен мати дві ноги і дві руки, що згинаються в плечах і ліктях. Також машини слід було оснастити незалежною системою харчування і датчиками з камерою, яка позначає маршрут.

Незважаючи на всі зусилля, навіть після кількох спроб майже нікому з роботів не вдалося хоча б дістатися до фінішу. А золоту медаль в кінцевому підсумку завоював робот Taekwon V, який також виявився найменшим серед механічних лижників – його висота всього 75 сантиметрів.

Жителі Південної Кореї дуже пишаються своїми досягненнями в галузі робототехніки. Роботи прибирають територію, зустрічають гостей і виконують іншу нескладну роботу. Крім того, робот навіть взяв участь в одному з останніх етапів естафети олімпійського вогню.

Фото: Giphy

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?