ТЕЛЕКРИТИКА

У мережі показали, як створити віртуального лідера думок

Дуся

На прикладі віртуальної дівчини Ліл Мікела (Lil Miquela), яка стала найвідомішим інфлюенсером, створеним за допомогою 3D-графіки, показаний процес створення свого персонажа.


У віртуальної дівчини вже більше мільйона підписників в Instagram. Більш того, автори Lil Miquela вже змогли заробити на свого персонажа. Нещодавно інвестори із Силіконової долини вклали в проект шість мільйонів доларів.

Редакція видання The Cut вирішила створити свого віртуального персонажа за зразком Ліл і попросила фахівця з моушен-дизайну Престона Джессі показати процес малювання. Дизайнер витратив 49 годин на те, щоб зробити об'ємну реалістичну модель віртуальної дівчини.

За легендою, Lil Miquela живе в Лос-Анджелесі, ходить на вечірки і покази мод, подорожує, бореться за права трансгендерів і чорношкірих. Віртуальній дівчині на хвилі популярності вдалося навіть дати інтерв'ю кільком модним виданням і стати музою популярних експертів в б'юті-індустрії.

«Я хочу більше займатися моделінгом, – говорить Lil Miquela, автори якої вважають за краще залишатися в тіні. – Кілька світових модельних агентств, які я не можу назвати, вже відгукнулися і пропонують мені контракти».

У дівчини є «колега» – Ронні Блавко, також відомий як Blawko. Він менш популярний – у нього близько 32 тисяч підписників.

Також незабаром експерти очікують бум на появу віртуальних персонажів, проте популярними з них зможуть стати далеко не всі, а добре заробити – лише одиниці.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Бісова образа: кінозірка 80-х пограбувала студію в Нью-Йорку

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Хайпанула не по-дитячому: Марченко візьме участь в «Танцях з зірками»

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

«Всіх на х*й»: Філіп Кіркоров накликав на себе гнів прихильників