ТЕЛЕКРИТИКА

У газеті замінили всі чорні крапки на кольорові

Дуся

Ірландський оператор зв'язку EIR замінив всі чорні крапки на кольорові у випуску газети Daily Mail. Будь-яка крапка, неважливо, чи це розділовий знак, чи частина букв i та j, придбала свій яскравий колір.

Фото: dailymail.co.uk

Таке оновлення сірих статей було проведено з метою реклами оператора зв'язку EIR, який на останніх сторінках видання заявив, що зможе усунути всі «чорні плями» в будинку або офісі зі слабким мобільним сигналом. «Чорних плям більше немає» – такий слоган нестандартної рекламної кампанії, яка спрямована на просування унікальної функції WiFi Calling.

Фото: dailymail.co.uk

Кампанія була розроблена спільно з агентством Rothco.


«Рішення стало дійсно оригінальним за своєю суттю, – розповідають представники агентства Rothco. – Такого ще не було, більш того, ідея дозволила продемонструвати інноваційний підхід в дуже традиційному медіапросторі. Було непросто знайти видання, яке погодилося б на цей трюк. Ми провели безліч зустрічей і переговорів, а потім вийшли на Daily Mail, які з радістю допомогли нам у втіленні задуму».

Фото: dailymail.co.uk

«Ми, ймовірно, повинні принести свої найглибші вибачення дизайнерам Daily Mail, які змушені були не спати всю ніч, замінюючи всі чорні крапки, одну за одною», – зазначає креативний директор Rothco Shane O'Brien.

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Танька і Володька з однойменного шоу знялися в музичному кліпі

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше