ТЕЛЕКРИТИКА

У Ілона Маска проблеми зі здоров’ям через постійну завантаженість

Дуся

В інтерв'ю The New York Times підприємець поскаржився на втому і розповів, що працює по 120 годин на тиждень.


При цьому Ілон Маск не брав відпустку з 2001 року. Глава Tesla заявив, що втома «не дуже здорово» вплинула на його здоров'я, а деякі його друзі були стурбовані його станом.

«Були часи, коли я не залишав заводу протягом трьох або чотирьох днів, не виходячи весь цей час на вулицю, – розповів Ілон. – Все це відбувалося за рахунок часу, який я міг би витратити на дітей і зустрічі з друзями».

Останній рік став нестерпним для підприємця.

«Минулий рік став найважчим і найболючішим за всю мою кар'єру», – каже Маск.

Глава Tesla розповів, що свій день народження (28 червня) і ніч після цього він провів в офісах автовиробника, намагаючись досягти цільових показників з випуску електромобіля Model 3, а через кілька днів він майже запізнився на весілля свого брата, яке проходило в Каталонії. На захід Маск прилетів прямо з заводу компанії.

Підприємець також зізнався, що іноді приймає снодійне Ambien, щоб подолати безсоння. Однак деякі члени ради директорів вважають, що Маск не спить через препарат, який лише призводить до нічних серій повідомлень в соцмережах глави Tesla.

Дуся

Слово не воробей: интернет-конфликт между Илоном Маском и спасателем обошелся в копеечку для главы Tesla

Більш того, за словами деяких членів ради директорів, Ілон іноді вживав психоактивні речовини в рекреаційних цілях.

В інтерв'ю Маск повідомив, що він не відмовився б від заступника, проте зараз компанія не шукає людину на цю посаду. За інформацією The New York Times, рада директорів шукає кандидата, який стане «другою людиною» в компанії. Видання додає, що пошук посилили через останні твіти Маска.

Сьомого серпня Ілон Маск повідомив, що Tesla може піти з біржі при ціні в 420 доларів за акцію. За словами підприємця, фінансування угоди було забезпечено. Як з'ясувалося пізніше, якщо Ілон Маск не надасть обіцяного фінансування операції з викупу акцій вартістю 71 мільярд доларів, то він ризикує потрапити під кримінальне переслідування за махінації та шахрайство.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Пристрасті розпалюються: хто залишив проект «Танці з зірками» у чвертьфіналі

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно