ТЕЛЕКРИТИКА

Творець кнопки Like в Facebook відмовився від соцмереж

Дуся

Колишній розробник компанії Facebook Джастін Розенштайн, який створив культову кнопку Like, заборонив собі користуватися соцмережами. На думку Джастіна, вони викликають занадто сильну звичку і взагалі згубно впливають на життя людей. Програміст вирішив відмовитися від подібної залежності, йдеться в інтерв'ю The Guardian.

Джастін Розенштайн

Джастін видалив додаток Facebook зі свого айфона і попросив свого помічника встановити на смартфон обмеження, яке взагалі заборонить скачування будь-яких додатків. Розробник також заблокував доступ до інших популярних соціальних мереж, які відбирали занадто багато часу. Розенштайн заявив: соціальні мережі навмисно роблять все можливе, щоб користувачі частіше до них поверталися, щоб продавати свою рекламу.


В інтерв'ю програміст розповів, що вирішенням цієї проблеми може стати державне регулювання додатків, які він розглядає нарівні з рекламою тютюну, щоб звести до мінімуму будь-яку шкоду, яку вони можуть заподіяти людям.

Крім того, Джастін пояснив, що сучасне покоління стане останнім, хто пам'ятає часи, коли телефони «були прикручені до стін» і не змушували людей дивитися в них кожні п'ять хвилин.

Як зазначає The Guardian, Розенштайн став черговим представником культури технологічного аскетизму, яка останнім часом стає все більш популярна в Кремнієвій долині.

Главное в разделе

Дуся

Микола Тищенко роздав нагороди всім, кого знав

Дуся

Телепорт, артисти «Танців з зірками» та секрет Анни Трінчер: чим здивує полуфінал «Голосу країни 8»

Популярное на ТелекритикеДуся

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Культура

Що потрібно знати про 2 сезон «Світу Дикого Заходу»

Бізнес

Особенности и виды водяных насосов