ТЕЛЕКРИТИКА

«Трохи безглуздий, трохи зворушливий»: критики поділилися думкою про фільм «Мег: Монстр глибини»

Дуся

Сьогодні в прокат вийшла картина про доісторичну гігантську акулу з Джейсоном Стейтемом в головній ролі. Кінокритики сприйняли фільм неоднозначно, їх думки сильно різняться.


Портал Consequence of Sound поставивстрічці 75 балів з 100 можливих, що є досить непоганим результатом для картини такого жанру.

«"Мег: Монстр глибини» не винаходить заново колесо, – пишуть критики порталу. – Це ідеальний фільм для походу в кіно пізнім літом. Він трохи безглуздий, трохи зворушливий і дуже цікавий».

Видання Los Angeles Times критичніше підійшло до справи: картина отримала всього 50 балів.

«Стрічка "Мег", яку поставив Джонатан Тертелтауб, доводить досить очевидну теорію про цей піджанр: чим більше акула (і бюджет), тим менше страхів і ризиків», – відзначили там.

Сайт The A.V. Club поставив і того менше – всього 42 бали зі 100.

«Той факт, що постановкою займається Тертелтауб, ніколи не припускав, що він мотивується чимось ще, крім контрактних і комерційних міркувань, – відзначили в редакції. – У «Мег» незграбний темп оповіді, фільм просто нудно дивитися. А ще у нього є проблеми зі сценарієм, за яким дуже складно стежити. Зате завжди дуже ясно, від якої фірми дорогий годинник у героїв».

Найменше картину оцінили критики з The Hollywood Reporter, які кинули йому з панського плеча жалюгідні 30 балів:

«Це інтернаціоналізований, механічний, позбавлений особистості, відредагований нібито комп'ютером і позбавлений емоцій (крім симпатії до тварин) фільм. «Мег» – стовідсотково неорганічна їжа, яка була створена з перероблених продуктів».

«Мег: Монстр глибини» вийшов 9 серпня 2018 року. Середня оцінка критиків на Metacritic і Rotten Tomatoes не перевищує 50 балів. Картина розповість про протистояння гігантської акули і морських біологів.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Танька і Володька з однойменного шоу знялися в музичному кліпі

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше