ТЕЛЕКРИТИКА

«Світ змінюється, але не Рембо»: Сильвестр Сталлоне анонсував нову серію культового бойовика

Дуся

Ще в середині серпня 72-річний актор натякав на те, що найближчим часом почнеться робота над новим фільмом, і ось нарешті це сталося.


Про зйомки п'ятої частини «Рембо» Сільвестр Сталлоне оголосив у себе в Instagram. Актор опублікував свій знімок в образі знайомого нам героя.
«Починаємо скоро, і це дуже хвилююче, – підписав фото Слай. – Світ змінюється, але не він. Ніщо не закінчується».

У новій частині блокбастера Сталлоне постане не тільки як актор, але і як сценарист. А ось на посаду режисера був запрошений Адріан Грюнберг.

За сюжетом нової частини ветеран в'єтнамської війни залишає ранчо, на якому працює, і вирушає до Мексики, щоб одному битися з кланом наркоторговців і врятувати дочку свого друга.

Перший фільм про Рембо був знятий в 1982 році і зібрав більше 125 мільйонів доларів в прокаті. При цьому картина так сильно не сподобалася виконавцю головної ролі Сільвестру Сталлоне, що він наполіг на тому, щоб його обличчя з'являлося в кадрі якомога рідше. Таким чином хронометраж скоротився в два рази.

Друга картина – «Рембо: Перша кров 2» – виявилася ще успішніше і зібрала в прокаті вже більше 300 мільйонів доларів. Останній фільм про відважного героя вийшов у 2008 році, і відтоді постійно ходили розмови про те, що зйомки п'ятої частини не за горами. Однак на початок роботи над картиною шанувальникам серії довелося чекати десять років.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Пристрасті розпалюються: хто залишив проект «Танці з зірками» у чвертьфіналі

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно