ТЕЛЕКРИТИКА

Суд зобов’язав Брітні Спірс заплатити аліменти колишньому чоловікові

Дуся

Сьогодні стало відомо, що співачку зобов'язали заплатити колишньому чоловікові $ 110 тисяч.


Уже кілька років Брітні Спірс та її колишній чоловік Кевін Федерлайн судяться через аліменти на власних синів – 12-річного Шона і 11-річного Престона. Минулого року Кевін отримував 20 тисяч доларів щомісяця. Однак йому цього було мало, і в лютому він звернувся до суду з вимогою збільшити аліменти в два рази нібито через зростаючих потреб вже дорослих дітей.

Тоді суд відмовив чоловікові в проханні, але Кевін не здався і подав клопотання на збільшення аліментів втричі, тобто по 60 тисяч доларів щомісяця.

Сьогодні ж суд зобов'язав співачку виплатити колишньому чоловікові 110 тисяч доларів. Згідно з судовими документами, ці гроші підуть на «юридичні витрати і податки, а також на оплату винагороди для адвокатів». За підрахунками Федерлайна, Брітні заробляє майже 35 мільйонів на рік, тоді як він – жалюгідні 35 тисяч, тому він не може самостійно забезпечувати спадкоємцям «належний рівень життя».

Нагадаємо, в 2008 році, після нервового зриву і проблем з наркотиками, Брітні Спірс була визнана недієздатною, а її опікуном на невизначений термін призначали батька, який й досі розпоряджається фінансами зірки. За рішенням суду діти співачки жили зі своїм батьком. Крім двох синів від Спірс у Федерлайна є ще четверо дітей.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Пристрасті розпалюються: хто залишив проект «Танці з зірками» у чвертьфіналі

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно