ТЕЛЕКРИТИКА

Стеження за користувачами недешево обійдеться компанії Google

Дуся

Штат Арізона розслідує скарги на стеження Google за своїми користувачами.


Як повідомляє видання The Washington Post, йдеться про відключається функції контролю за місцем розташування користувачів мобільних додатків Google (наприклад, «Карти» і «Пошук»).

Раніше стало відомо, що якщо користувач iOS- або Android-пристрою не дає на це дозволу, багато сервісів Google все одно будуть стежити за ним, навіть в тому випадку, якщо «історія розташування» навмисне відключена. Фактично її відключення лише означає, що інформація не вноситься до хроніки дій і її не видно користувачеві.

Компанія раніше відреагувала на звинувачення, помітивши, що робить це заради стабільної роботи сервісів. Прокуратура Арізони відмовилася повідомляти, скільки користувачів поскаржилося на Google. Якщо вину корпорації буде доведено, то штраф складе близько 10 000 доларів за кожного позивача.

Нагадаємо, компанію запідозрили у шпигунстві в середині серпня. Щоб підтвердити свої побоювання, журналісти заручилися підтримкою вчених з Прінстонського університету. Спільно їм вдалося відтворити карту всіх пересувань одного з дослідників, хоча функцію Location History на його Android-смартфоні було відключено.

Як з'ясувалося, щоб повністю відмовитися від стеження, необхідно покопатися в налаштуваннях облікового запису і знайти пункт Web and App Activity («історія додатків і веб-пошуку»), активний за замовчуванням. Лише після його відключення збір даних припиняється.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут