ТЕЛЕКРИТИКА

Star Media знімає міжнародний проект з Домогаровим у головній ролі

Дуся
Компанія Star Media незабаром здивує нас 12-серійним проектом «Зорге», в якому розповідається про легендарного розвідника, Героя Радянського Союзу Ріхарда Зорге. Звучить заманливо, чи не так? Особливу увагу в серіалі приділяється періоду роботи Зорге журналістом при посольстві Німеччини в Японії. На той момент він вже був резидентом розвідки з псевдонімом Рамзай, входив в найвищі кола і мав доступ до секретної інформації.

Всі фото – прес-служба компанії Star Media

Він дізнається про план Гітлера напасти на Радянський Союз і передає інформацію в центр, однак точну дату назвати не може і до його слів не прислухаються. Не звертаючи уваги на правила конспірації і піддаючи себе смертельній небезпеці, Зорге шле одну радіограму за одною, але йому не вірять і через свою наполегливість він негайно стає персоною нон грата в Главку.

Проект є байопіком (біографічною драмою) і грунтується на реальних подіях і архівних документах, але в художній трактовці. Цей серіал не документальний, але при його створенні велися консультації з ветеранами розвідки і істориками, тому в ньому максимально точно показані життя самого Зорге, епоха Другої світової війни, а також костюми, деталі побуту того часу.

Виробництво серіалу реалізовується у співпраці з Китаєм, де партнером компанії виступає найбільша китайська корпорація з виробництва кіно-і телеконтенту - Shanghai Film Group. Для Star Media це перший досвід копродукції з Китаєм, до теперішнього моменту КНР завжди традиційно купувала права на готовий контент компанії – телевізійне та повнометражне кіно.

Також проект цікавий і акторським складом: у ньому задіяні Олександр Домогаров, Вікторія Ісакова, Джусукі Кіносіто, Шіон Накамару, Осом Ямомото, Сергій Гінзбург, Андрій Леонов і багато інших.

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»