ТЕЛЕКРИТИКА

Стало відомо, хто з вибулих на «Танцях з зірками» повернувся на місце Марченко

Дуся

Новина про те, що скандальна ведуча Оксана Марченко та її партнер, американська зірка Dancing with the Stars Дмитро Чаплін, залишили проект, стала для багатьох фанатів шоу досить несподіваною. Продемонструвавши зламані ребра в Instagram, Оксана Марченко розпрощалася з танцювальним конкурсом, а телеканал «1+1» оголосив, що на місце ведучої повернеться одна з вибулих пар.


«Таке оновлення – це виняток у зв'язку з непередбаченими обставинами», – коментує заміну телеканал «1+1». Так, ефір, який відбувся минулої неділі, був об'єднаний темою любові до української культури. Зіркові гості танцювали під популярні пісні українського шоубізу.

І наприкінці випуску на момент голосування стало відомо, що в цьому ефірі жодна пара не залишить проект, незважаючи на те, що в зоні ризику опинилися відразу три пари – Руслан Сенічкін та Яна Цибульська, Мішель Андраде та Женя Кот, а також Леся Нікітюк і Максим Єжов. Крім того, ведучий восьмого ефіру Юрій Горбунов повідомив, що на місце вибулих Марченко та Чапліна повертаються боксер Денис Берінчик і його партнерка Катерина Белявська.

Нагадаю, за рішенням глядачів, ця пара залишила проект 7 жовтня

Фото: «1+1»

Чи означає це, що цієї неділі з проекту піде відразу дві пари? Час покаже. А я нагадаю, що «Танці з зірками» можна подивитися о 21:00 щонеділі на телеканалі «1+1».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»