ТЕЛЕКРИТИКА

Стали відомі дати фінальних кастингів проекту «Голос. Діти»

Дуся

Телеканал «1+1» анонсував дати фінальних відкритих кастингів дитячого вокального проекту «Голос. Діти», які відбудуться 1 і 2 грудня в Києві на ВДНГ, в 12 павільйоні.


Пам'ятаєте, ще влітку я анонсувала старт кастингів у 5 містах України на дитячий вокальний проект «Плюсів» «Голос. Діти»? Так ось, якщо ваші діти не встигли спробувати свої сили на них, у всіх бажаючих з'явився другий шанс. Умови ті ж – вміння співати і вік від 7 до 14 років.

_

Фото: «1+1»

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина взяла участь у проекті, треба заповнити форму і прийти на «попереднє прослуховування» – етап кастингу, який не є ефірним. Під час цього етапу потенційні учасники проходять прослуховування у продюсерів проекту. Претендентам необхідно підготувати 5-6 «мінусовок» різножанрових пісень різними мовами, з якими вони хотіли б виступити на «прослуховуванні наосліп».

З правилами й умовами кастингів можна ознайомитися ТУТ.

_

Фото: «1+1»

А я нагадаю, «Голос. Діти» – адаптація голландського формату компанії Talpa «The Voice Kids». За правилами шоу, з учасниками працюють зіркові наставники, які представляють різні стилі музики. Тренери формують свої команди під час «вибору наосліп», орієнтуючись тільки на вокальні дані, адже вони сидять спиною до конкурсантів. Після того, як кожен із наставників сформував свою команду, найкращі з найкращих повинні пройти ще три етапи: «вокальні бої», півфінал і фінал. Переможець проекту обирається шляхом глядацького голосування і отримує звання дитячого «Голосу країни».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»