ТЕЛЕКРИТИКА

Співак Джон Ньюмен попросив у телеканала «Україна» пару білих шкарпеток

Дуся

Вже зовсім скоро відбудеться один з наймасштабніших зіркових концертів в Києві «Ліга зірок», якщо, звичайно, не брати до уваги скандальний концерт на телеканалі «Інтер». Хедлайнером заходу стане популярний британський співак Джон Ньюмен.


Про те, що Джон Ньюмен приїде до столиці і дасть концерт зі своїми найвідомішими хітами, телеканал «Україна» анонсував ще місяць тому. У скільки телеканалу обійшлося запрошення світової знаменитості, ясна річ, ніхто не візьметься озвучувати цифри. Але поки відомо одне: Ньюмен відзначився скромністю і вирішив заощадити бюджет ТРК «Україна» хоча б на своєму райдері.

Отже, в меню співака свіжі фрукти, батончики здорового харчування, кілька чорних рушників на сцену і пара білих шкарпеток. Для чого знаменитостям їжа і рушники на сцені, зрозуміло кожному, але навіщо Ньюмену знадобилися шкарпетки – загадка.

Можливо, на глядачів чекає грандіозне шоу, в якому британський співак почне сеанс переодягання. А можливо, до Джона Ньюмена дійшли чутки про якість Житомирської панчішної фабрики і таким чином він вирішив відвезти на батьківщину сувенір з України «на шару»? Гадати можна до нескінченності.

Анонс концерту «Ліга зірок»

Фото: ТРК «Україна»

Сподіваюся, телеканал «Україна» беззаперечно виконав побажання Джона Ньюмена і закупив для нього шкарпетки.

А я нагадаю: разом з британською зіркою у відкритому концерті «Ліга зірок» візьмуть участь українські виконавці MONATIK, Оля Полякова, MELOVIN, The HARDKISS, Сергій Бабкін, Даша Астаф'єва, Марія Яремчук, DILEMMA, Rumbero's.

Вхід на концерт «Ліга зірок», який відбудеться 19 травня на Троїцькій площі в Києві (станція метро «Олімпійська»), безкоштовний, початок заходу о 18:00. Телевізійну версію шоу глядачі каналу «Україна» зможуть побачити в суботу, 26 травня, в рамках святкового ефіру, присвяченого головній футбольній події Європи.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах