ТЕЛЕКРИТИКА

Скандал в квадраті: Седюк поскаржився в поліцію на Киву

Дуся

Скандаліст і пранкстер Віталій Седюк звернувся до Шевченківського управління поліції і написав заяву на радника міністра МВС Іллю Киву, який в одному з інтерв'ю пригрозив Седюку фізичною розправою і самосудом.

Віталій надав сайту ТСН.uа фото заяви і прокоментував своє рішення:

«Вважаю заяви радника міністра МВС Іллі Киви і самого міністра Арсена Авакова: «Показувати голий зад мешканцям ізолятора я б йому не радив» абсолютно неприпустимими, – каже Седюк. – В європейській країні їх як мінімум звільнили б з посад і призначили б розслідування».

Фото: тут і далі – tsn.ua

Нагадаю, після того як Віталій Седюк оголив сідниці в фіналі Євробачення-2017, радник міністра МВС Ілля Кива назвав Седюка «дешевої хв**дою». Кива також заявив: якщо пранкстера не покарає суд, то «рука народу його дістане».

«Витягнемо кишки з цієї дешевої хв**ди, якщо суд не буде суворим з його голою дупою», – цитує радника міністра МВС видання  politobzor.net.

Міністр МВС Арсен Аваков після інциденту на Євробаченні на своїй сторінці в Facebook написав, що Седюк «зможе реалізовувати своє «хобі» в тюремній камері ізолятора тимчасового тримання. Правда, показувати зад тамтешнім жителям, насолоджуючись своїм «хобі», я б йому не радив».

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Дуся

Сніжана Єгорова відповіла на випади Мухарського, назвавши його нинішню дружину «маленькою гнидою»

Дуся

«Вранці гроші – ввечері діти»: Мухарський опублікував листування з Єгоровою

Популярное на ТелекритикеДуся

Вони не їздять у метро: якому транспорту надають перевагу українські зірки

Дуся

Сніжана Єгорова відповіла на випади Мухарського, назвавши його нинішню дружину «маленькою гнидою»

Культура

Чому український дубляж кращий за оригінал

Культура

7 проектів Десятого пітчингу, за які не соромно