ТЕЛЕКРИТИКА

Скандал на червоному хіднику: знявши туфлі на підборах, Крістен Стюарт висловила протест проти політики Каннського кінофестивалю

Дуся

Голлівудська актриса роззулась на очах у сотень журналістів і шанувальників, проходячи по червоному килимовому хіднику Палацу фестивалів та конгресів у Каннах.


Тепер багато журналістів і ЗМІ гадають, що це все-таки було – своєрідна акція протесту чи небажання актриси посковзнутися на хіднику. Але про все по порядку.

Вчора, 14 травня, Крістен Стюарт приїхала на показ фільму Спайка Лі «Чорний куклуксклановец» (BlackKkKlansman). Комедію про пригоди двох детективів, яким в 70-х роках вдалося потрапити до лав ку-клукс-клану, багато хто називає одним з основних фаворитів фестивалю і пророкує стрічці головний приз. Тому не дивно, що показ зібрав на червоному хіднику чимало виряджених і важливих знаменитостей, які захотіли подивитися картину.

Актриса і член журі кінофестивалю Крістен Стюарт, перед тим як піднятися по сходах, зупинилася, щоб її сфотографували, а потім несподівано зняла туфлі Christian Louboutin і пішла в зал босоніж.

Вся справа в тому, що політика Каннського кінофестивалю зобов'язує всіх жінок взувати туфлі на підборах, відвідуючи покази в Палаці фестивалів і проходячи по червоному килимовому хіднику.

Як пише Vanity Fair, в 2016 році Крістен Стюарт вже заявляла, що вважає це правило неприйнятним і має намір домогтися його скасування.

«Я розумію, що існує форма одягу black-tie, але повинен бути вибір – з підборами чи без», – заявила актриса.

Того ж року декільком жінкам, які не носили каблуки за медичними показаннями, охорона відмовила у вході до Палацу фестивалів в Каннах. Це викликало усні протести, в тому числі серед кінозірок.

Однак багато хто висловлює сумнів, що це взагалі був якийсь жест або протест. У понеділок в Каннах йшов дощ, тому килимовий хідник зі сходами були досить слизькими. Таким чином зірка «Сутінків» вирішила знехтувати етикетом, щоб не впасти.

Думки в соцмережах також розділилися, багато жінок висловили своє захоплення вчинком Стюарт.

«Це правило «не можна без підборів» – просто маячня», – писали вони.

Інші ж і зовсім засумнівалися в акторському таланті Крістен, нарікаючи на її беземоційний вираз обличчя в фільмах.

«Цим у неї точно краще вийде привернути увагу, ніж акторською грою», – припустив один з користувачів Twitter.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах