ТЕЛЕКРИТИКА

Сфоткай – типу переговори проводимо: Дональд Трамп звернувся до фотографів

Дуся

Президент США після офіційної частини зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином жартома попросив репортерів сфотографувати їх з кращого ракурсу.


Як повідомляє CNN, Трамп запросив Кім Чен Ина сісти за стіл і покуштувати ланч, але перед цим попросив фотографів і операторів, щоб його і лідера КНДР зняли, як він висловився, «милими, красивими і стрункими».
«Ну що, виходять хороші кадри?» – поцікавився після цього Трамп.

Перша в історії зустріч лідерів США і КНДР відбулася 12 червня в Сінгапурі. На прес-конференції Дональд Трамп заявив, що він налагодив «особливі відносини» з лідером КНДР. Трамп зазначив: «Кім Чен Ин – дуже талановита людина, яка дуже любить свою країну».

Також повідомляється, що глави держав за підсумками зустрічі підписали спільну угоду. Основна її частина складається з чотирьох пунктів. Перший з них говорить про прихильність двох країн до встановлення нових взаємин.

У другому пункті Кім Чен Ин і Трамп заявили про те, що США і КНДР мають намір спільно працювати для встановлення стабільності і миру на Корейському півострові.

Третій пункт підкреслює важливість угоди, підписаної в кінці квітня лідерами Південної Кореї та КНДР в Пханмунджомі, для процесу денуклеаризації регіону.

Четвертий пункт присвячений пошуку та ідентифікації останків військовополонених і зниклих безвісти в роки Корейської війни.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер