ТЕЛЕКРИТИКА

Сфоткай – типу переговори проводимо: Дональд Трамп звернувся до фотографів

Дуся

Президент США після офіційної частини зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином жартома попросив репортерів сфотографувати їх з кращого ракурсу.


Як повідомляє CNN, Трамп запросив Кім Чен Ина сісти за стіл і покуштувати ланч, але перед цим попросив фотографів і операторів, щоб його і лідера КНДР зняли, як він висловився, «милими, красивими і стрункими».
«Ну що, виходять хороші кадри?» – поцікавився після цього Трамп.

Перша в історії зустріч лідерів США і КНДР відбулася 12 червня в Сінгапурі. На прес-конференції Дональд Трамп заявив, що він налагодив «особливі відносини» з лідером КНДР. Трамп зазначив: «Кім Чен Ин – дуже талановита людина, яка дуже любить свою країну».

Також повідомляється, що глави держав за підсумками зустрічі підписали спільну угоду. Основна її частина складається з чотирьох пунктів. Перший з них говорить про прихильність двох країн до встановлення нових взаємин.

У другому пункті Кім Чен Ин і Трамп заявили про те, що США і КНДР мають намір спільно працювати для встановлення стабільності і миру на Корейському півострові.

Третій пункт підкреслює важливість угоди, підписаної в кінці квітня лідерами Південної Кореї та КНДР в Пханмунджомі, для процесу денуклеаризації регіону.

Четвертий пункт присвячений пошуку та ідентифікації останків військовополонених і зниклих безвісти в роки Корейської війни.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?