ТЕЛЕКРИТИКА

ЩО? Чотири найдивніших випробування, через які довелося пройти пацанкам в третьому сезоні

Шлях від пацанки до панянки лежить через безглузде оголення, стрибки з парашутом і слонячий кал

Дуся

І ось настав момент, коли третій сезон виправного шоу «Від пацанки до панянки» вийшов на фінішну пряму. Вчора проект покинула Марина Бібка, а значить, за звання «Головна леді країни» боротимуться три учасниці – Діна Абу Зейтер (НЛО), Марія Козел і Яна Ковальська. Напередодні вирішальних випробувань я пропоную згадати все те, що ми вже пережили, спостерігаючи за життям пацанок в третьому сезоні.


Не в однієї мене було відчуття, що з третім сезоном щось не так. Раніше «Телекритика» вже намагалася вникнути в основні нововведення цього сезону і зрозуміти, чому ж глядачам довгоочікувана чортова дюжина дівчат, що матюкаються, цього року просто не зайшла. Як виявилося, справа далеко не в самих учасницях, а у форматі нового сезону, який автори проекту вирішили докорінно змінити. Наприклад, для мене одним з найбільш тривожних моментів стали випробування, які сценаристи, схоже, вигадували не одну ніч.

В результаті замість проекту, який реально показав би пацанкам, як стати більш жіночними, автори шоу перетворили життя 13 дівчаток на справжнісіньке пекло, випробовуючи їх нерви, змушуючи плакати і дико соромитися.

1

Випуск 1: «Все вище і вище!»

Одна з учасниць шоу «Від пацанки до панянки» стрибає з парашутом

Фото: «Новий канал»

Одним з перших випробувань для дівчат став стрибок з парашутом з літака. Нова «мама» проекту Ольга Фреймут пояснила цей конкурс як «вихід із зони комфорту». Мовляв, якщо дівчата не зможуть переступити через свої страхи, леді їм вже точно не стати. Може, хоча б ви побачите тут якусь логіку?

Ми літали, ми літали...

Фото: «Новий канал»

В результаті випробування закінчилося тим, що практично всі дівчата тряслися від страху, деякі плакали, благаючи знімальну групу під будь-яким приводом позбавити їх від цього стрибка. Спустившись на землю, пацанки відверто посилали проект на три букви і проклинали той день, коли прийшли на кастинг цього шоу.

Якщо чесно, мені здається, що тут і пацанкою бути не потрібно, щоб після першого в житті стрибка з парашутом, особливо якщо висота – це ваш страх, покривати матюками кожного, хто змусив вас це зробити. Але автори проекту смакували злість дівчат до останнього, навіть в якісь моменти вихваляючись, яких учасниць їм вдалося «відірвати» для нового сезону.

2

Випуск 10: «Пензликом пензлила – аж гай шумів»

Ось як дівчат долучали до традиційних цінностей і вчили малювати

Фото: «Новий канал»

Чого повинні навчати леді? Якщо мигцем заглянути в оригінальне британське шоу Ladette to lady, формат якого зараз використовує «Новий канал», то на учасниць проекту не повинно було чекати нічого дивного: уроки ораторського мистецтва, фортепіано, хореографія та образотворче мистецтво. Все це знайшло відображення і в проекті «Від пацанки до панянки». Однак слід пам'ятати, що ми живемо в Україні, а значить, ніяких банальностей.
Общество

«Від пацанки до панянки»: что не так с третьим сезоном шоу

Отже, в десятому випуску проекту пацанок вирішили навчити малювати, але ось яким чином і на чому – цей момент викликав у мене повне здивування. Почнемо з того, що саме зображували учасниці. На думку запрошеної художниці, для того щоб освоїти малювання, дівчатам потрібно знати, що таке український орнамент. Якщо ж при слові «орнамент» у вас в голові народилася картинка української вишиванки або симетричних ліній переважно червоно-чорного кольору – забудьте.

У шоу «Від пацанки до панянки» український орнамент – це ромб, який нібито об'єднує три стихії. Насправді ж, як помітив би школяр, стихій чотири, як і граней ромба. «Це не має значення», – дадуть відповідь вам автори проекту.

Український орнамент – це і калина, яка символізує дружню родину і міцні традиційні цінності. Головне завдання, яке стоїть перед дівчатами, – зібрати ці символи воєдино і тим самим створити орнамент. Найцікавіше, що для цього учасницям видали не полотна, а напівоголених чоловіків в бікіні.

Дівчата, звичайно, не упускали моменту пофліртувати з напівголими моделями

Фото: «Новий канал»

Ясна річ, що про орнамент забули всі, навіть глядачі, так як камера вперто зупинялася на білих трусиках моделей, які ніби щойно вийшли зі знімального майданчика якогось порнофільму.

Іноді, щоб глядачі перестали думати про чоловічі труси, дівчата прикривали інтимні місця моделей фартухами

Фото: «Новий канал»

Випуск про малювання на чоловіках я, якщо чесно, подивилася кілька разів, і постійно намагалася вловити логіку сценаристів. Якщо до того, як напівголі три аполлона вийшли на майданчик, пацанкам розповідали про міцну сім'ю і традиційні цінності, то після цього випробування здається, що автори проекту хотіли показати: є і гетеросексуальний шлях.
3

Випуск 11: «Справжня стюардеса посміхається до кінця»

Ось тільки посміхатися не хотілося зовсім

Фото: «Новий канал»

У цьому випуску мені згадалася пісня «Кровостока» про вічно усміхнених стюардес і примхи, які ні до чого хорошого дівчат не приведуть. Ось, здається, цей випуск якраз про це. Суть випробування, на перший погляд, досить проста – в красивих рожевих костюмах провести інструкцію акторам-пасажирам, перевірити, чи застебнуті ремені, після чого нібито відправитися в політ. Але навіть на такому простому конкурсі сценаристи дали маху.

Актори, які брали участь в шоу, настільки загралися, що жодна зі сцен з посадки пасажирів на борт не виглядала правдоподібно. У мене особисто склалося враження, що автор цього сюжету навіть ніколи сам не літав в літаках. Адже, як правило, під час реєстрації кожному пасажиру видається конкретне місце, на якому він повинен сидіти. У світі «пацанок» все виявилося не так.

Пацанки проводять інструктаж акторам-пасажирам

Фото: «Новий канал»

У шоу розгнівані чоловіки кричали на стюардес, обурюючись, чому їм не дісталося місце біля ілюмінатора, ще один персонаж навідріз відмовлявся сідати поруч зі своєю дружиною, загалом, ніхто й гадки не мав, де хто сидить. В результаті пацанки бігали разом з пасажирами у вузькому коридорі літака, замість того щоб посміхатися і зустрічати пасажирів на вході, як це відбувається насправді. Додати екшену сценаристи вирішили авіакатастрофою, при якій, ясна річ, у дівчат почалися істерика і паніка (ще б пак, від такого абсурду кричати біля телевізора почала навіть я).

Приблизно так виглядала авіакатастрофа на шоу «Від пацанки до панянки»

Фото: «Новий канал»

До речі, в цьому ж випуску учасницям запропонували вибрати знаменитість і зайнятися тією справою, якою займалися зірки Голлівуду до того, як до них прийшла світова слава. Дівчата зраділи, так як для них було в новинку, що більшість зірок, як і вони, народилися далеко не в найбагатших і благополучних сім'ях. І тут знову провал.

Учасниця Марія Козел зупиняє свій вибір на співачці й дизайнері Вікторії Бекхем. Ольга Фреймут каже, що до ери Spice Girls Вікі проводила лекції на вулиці з сексуальної освіти. Звідки сценаристи взяли цей факт – звичайно, загадка. Також опустимо і той момент, що Вікторія народилася далеко не в найбіднішій сім'ї і навіть трохи ніяковіла в дитинстві від татового Rolls-Royce. Але це все дрібниці, головне ж було – одягнути Марію в костюм сперматозоїда і випустити в парк імені Тараса Шевченка в центрі Києва.

Марія Козел розповідає перехожим про секс

Фото: кадр з шоу «Від пацанки до панянки»

Цікаво, скільки сценаристам знадобилося часу, щоб придумати, як Вікторія Бекхем на вулиці нібито давала уроки з сексуального здоров'я?
4

Випуск 13: «Мільйонерка з нетрів»

Ось нарешті дівчат вивезли за межі України

Фото: «Новий канал»

Попередньо налякавши пацанок літаками, авіатрощами і стрибками з парашутами, автори проекту відправили наостанок чотирьох учасниць до Індії – поки все відповідає логіці третього сезону (точніше, її відсутності).

Суть фінального завдання – вгамувати свою відразу і пограти в сестер милосердя в Південній Азії. Звичайно, гумор в цьому є, адже практично кожна знаменитість на піку своєї кар'єри не пропускала можливості поїхати до країни третього світу і міцно обійняти зголоднілого чорношкірого немовля, тим самим викликати сльозу у фанатів на інших континентах. Але ось немовлята в руках Мадонн пацанкам навіть не снилися.

Спілкування зі слонами дівчатам довелося освоїти практично відразу

Фото: «Новий канал»

Автори сценарію, здавалося б, під кінець проекту вирішили повернути учасниць в своє непросте життя в Україні, тільки при цьому змінили назву країни. Так, Марина Бібка, Діна Абу Зейтер, Марія Козел і Яна Ковальська прибирали за слонами, перев'язували ноги хворим жінкам і купували продукти на борщ. Ось тільки як таке виживання навчить дівчат бути «леді»? Мені досі незрозуміло.

Тепер залишилось набратись сил і терпіння, а головне – фантазії перед фіналом. А я нагадаю, що наступний випуск проекту «Від пацанки до панянки» планується вже наступної середи о 19:00 на «Новому каналі».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах