ТЕЛЕКРИТИКА

Руки по швах: акторам «Чорного дзеркала» заборонили фліртувати, просити номери телефонів і обніматися

Дуся

Повідомляється, що Netflix посилила правила поведінки для своїх співробітників у зв'язку з політикою, спрямованою проти сексуальних домагань. Швидше за все, в подальшому правила зроблять ще більш жорсткими.


Один з працівників знімальної групи п'ятого сезону «Чорного дзеркала» розповів, що компанія Netflix провела інструктаж старшим співробітникам, встановивши нові правила на тлі секс-скандалу з продюсером Гарві Вайнштейном і виникненням руху проти домагань #MeToo.

Так, співробітників компанії попередили, що не можна довго обніматися або торкатися один одного, забороняється фліртувати, а також запрошувати колег на побачення вдруге, якщо одного разу їм уже відмовили.

Якщо хто-небудь з працівників відчує домагання з боку свого колеги, він повинен закричати: «Зупинись! Не роби цього знову».

Забороняється дивитися на когось із колег більше п'яти секунд. Також не можна просити номер телефону у своїх колег, якщо вони не дали згоду на його поширення, і уникати тривалих обіймів або дотиків.

А якщо хтось із колег побачить небажану поведінку іншого, він повинен негайно про це повідомити.

Заборона на тривалий зоровий контакт породив в колективі «Чорного дзеркала» жарт: люди навмисно дивилися один на одного, рахували до п'яти, а потім відверталися.

У Netflix відмовилися підтвердити або спростувати нові драконівські правила, дивлячись на які, створюється відчуття, ніби їх придумав Гітлер, не менше. Однак представник компанії повідомив, що в Netflix пишаються своїми антихаррасмент-тренінгами і хочуть всіляко убезпечити зйомки, створюючи більш поважні відносини між людьми.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»