ТЕЛЕКРИТИКА

Роман Скрипін принизив стюардесу в літаку Wizz Air

Дуся
Скандаліст і провокатор Роман Скрипін цього разу відзначився непростимим чоловічим вчинком. Як стало відомо з поста на сторінці Скрипіна в Facebook, журналіст повертався з Гамбурга до Києва, але на борту літака стюардеса відмовилася його обслуговувати українською мовою.

«Поки по-нормальному: компанія wizzair.com, ви там притомні? – пише Скрипін. – Я летів з Гамбурга до Києва рейсом W6 7318. Стюардеса відмовилася обслуговувати мене українською. Галя звати, якщо не помиляюся. Поліцію вона викликала, але то вже інша історія. Літайте в дупу»

Фото: facebook.com/skrypin

Обурившись такою несправедливістю, Скрипін публічно послав дівчину куди подалі, про що похвалився в коментарях до посту. Природно, стюардеса змушена була викликати поліцію для втихомирення радикально налаштованого мовного інспектора.

«Я їй публічно сказав йти на х..й, – розповів журналіст. – Вона викликала поліцію»

Фото: facebook.com/skrypin

У коментарях до посту користувачі помітили, що обов'язковою мовою міжнародного перевізника повинна бути англійська, тоді як інші використовуються за бажанням авіакомпанії.


Роман Скрипін в черговий раз показав нестриманість, яку рідко зустрінеш у професійних журналістів, погане виховання і бажання самостверджуватися за рахунок приниження людини.

Главное в разделе

Дуся

Танька і Володька з однойменного шоу знялися в музичному кліпі

Дуся

Вагітна Валентина Хамайко засмутила підписників

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше