ТЕЛЕКРИТИКА

Роман Скрипін принизив стюардесу в літаку Wizz Air

Дуся
Скандаліст і провокатор Роман Скрипін цього разу відзначився непростимим чоловічим вчинком. Як стало відомо з поста на сторінці Скрипіна в Facebook, журналіст повертався з Гамбурга до Києва, але на борту літака стюардеса відмовилася його обслуговувати українською мовою.

«Поки по-нормальному: компанія wizzair.com, ви там притомні? – пише Скрипін. – Я летів з Гамбурга до Києва рейсом W6 7318. Стюардеса відмовилася обслуговувати мене українською. Галя звати, якщо не помиляюся. Поліцію вона викликала, але то вже інша історія. Літайте в дупу»

Фото: facebook.com/skrypin

Обурившись такою несправедливістю, Скрипін публічно послав дівчину куди подалі, про що похвалився в коментарях до посту. Природно, стюардеса змушена була викликати поліцію для втихомирення радикально налаштованого мовного інспектора.

«Я їй публічно сказав йти на х..й, – розповів журналіст. – Вона викликала поліцію»

Фото: facebook.com/skrypin

У коментарях до посту користувачі помітили, що обов'язковою мовою міжнародного перевізника повинна бути англійська, тоді як інші використовуються за бажанням авіакомпанії.


Роман Скрипін в черговий раз показав нестриманість, яку рідко зустрінеш у професійних журналістів, погане виховання і бажання самостверджуватися за рахунок приниження людини.

Главное в разделе

Дуся

Стали відомі фіналісти «Голосу країни 8»

Дуся

Місце зустрічі змінити не можна: «Дуся» дізналася, як пройшла церемонія нагородження премією «Золота дзиґа»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Переможці української Національної премії «Телетріумф»: повний список

Дуся

Стали відомі фіналісти «Голосу країни 8»

Бізнес

Кінець епохи радіо: «Укртелеком» підвищує абонплату за радіоточки

Бізнес

Телерейтинги: «Голос країни» – в топі, а «Молодий папа» не злетів