ТЕЛЕКРИТИКА

Поверніть колишнього: діти Анджеліни Джолі забракували нового «тата»

Дуся

Актриса познайомила дітей зі своїм бойфрендом, ймовірно, сподіваючись, що він замінить їм колишнього батька – її колишнього чоловіка Бреда Пітта.


У сім'ї голлівудської зірки досить напружена атмосфера. Раніше таблоїди з посиланням на друзів Анджеліни Джолі розповідали, що вона стала дуже нервовою, закочує істерики через найменші дрібниці і зривається на дітях, обмежуючи їх у всьому. Деякі друзі актриси навіть почали позаочі називати її «мама-монстр».

На щастя, зараз життя Джолі поступово починає налагоджуватися. Більш того, у актриси з'явився залицяльник. З ким тільки не зводили ЗМІ Анджеліну після того, як в 2016 році вона оголосила про розлучення з чоловіком Бредом Піттом. Їй приписували роман з актором і рок-музикантом Джаредом Лето, ходили чутки і про те, що знаменитість закохалася в молодого колегу, схожого на Пітта.

Однак у травні цього року з'ясувалося, що Анджеліна зблизилася з актором Томом Хіддлстоном, відомим за роллю бога Локі у фільмі «Месники» і навіть познайомила його з дітьми. Зараз вони регулярно бачаться у Великобританії, де Джолі перебуває на зйомках продовження «Малефісенти».

Том Хіддлстон

_

Однак нащадки Джолі сприйняли нового батька зі змішаними почуттями, пише The Sun. У всякому разі старшим дітям він не дуже сподобався.

Закохані поки не коментують свої відносини. Незважаючи на те що актриса тримає все в секреті, друзі помітили, що Анджеліна стала набагато щасливішою.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»