ТЕЛЕКРИТИКА

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Естафета #танціззіркаміchallenge продовжує дивувати. Так, сьогодні виклик від Оксани Марченко прийняв ексцентричний співак Павло Зібров. Народний артист України опублікував в мережі відеовідповідь, в якій повідомив, що приймає естафету і передає її телеведучій Валентині Хамайко. Якщо вона прийме виклик Зіброва, то стане 14-м (останнім) зоряним учасником танцювального проекту на «1+1».


У відеоролику народний артист грає свою композицію, як раптом його увагу привертає повідомлення на планшеті: ведуча Оксана Марченко кидає йому виклик. Чи наважиться 61-річний співак змагатися з молодими суперниками на паркеті?

«Є ще порох в порохівницях», – заявляє Павло Зібров, підкручуючи свої знамениті вуса і приймаючи виклик. Після цього він передає естафету ведучій ранкового шоу «Сніданок. Вихідний» Валентині Хамайко.

Чи буде брати участь в проекті Валентина, яка, як уже відомо, чекає на четверту дитину, і з ким з професійних танцюристів вийде на паркет Павло Зібров, глядачі телеканалу «1+1» дізнаються 26 серпня о 21:00.

Нагадаємо, участь у проекті «Танці з зірками» візьмуть Іраклі Макацарія, Маша Єфросиніна, Денис Берінчик, Аніта Луценко, Ігор Ласточкін, Слава Камінська, Павло Вишняков, Michelle Andradе, Микола Тищенко, Злата Огнєвіч, Леся Нікітюк, Оксана Марченко, а тепер уже й Павло Зібров.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Пристрасті розпалюються: хто залишив проект «Танці з зірками» у чвертьфіналі

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно