ТЕЛЕКРИТИКА

Олексій Залевський захопив літак, роздягнув телеведучу та влаштував стрілянину на курорті заради нового фільму

Дуся

Відомий дизайнер, а віднедавна і режисер збирається випустити свою другу кінокартину.


Чого чекати від стрічки «Хороший художник – мертвий художник», як завжди, неясно. Незважаючи на те що, судячи з опису, сюжет фільму досить простий, трейлер до нього буквально кричить, що глядачам точно не буде нудно.

_

_

Об'єднуючи декорації «Теореми Зеро» Террі Гілліама з костюмами «Клітки» Тарсема Сінгха, Олексій Залевський ніби вдруге намагається створити якийсь власний стиль українського авангардного кіно, нишком підглядаючи за закордонними творцями цього жанру. За словами режисера, такий підхід до зйомок фільму – «це не тільки гідна альтернатива нашому кіно- і телепродукту, а й «чарівний пендель» самому собі і всьому кіноринку». А щоб нам не здалося мало авангарду в кадрі, Залевський захопив літак, причому не попереджаючи пасажирів, влаштував стрілянину на курорті ну і, звичайно, на радість чоловічій публіці нарешті роздягнув ведучу «Нового каналу», дизайнера і актрису Олену Філонову.

http://images.telekritika.ua/380a05267c39939f52e3c452a1feec58.jpg;agaida1.jpg,http://images.telekritika.ua/d8b0fe417708240b83ec9bf1c82da014.jpg;agaida5.jpg,http://images.telekritika.ua/61dcd357cd01a62e08b92dedd7a473d0.jpg;agaida7 (2).jpg,http://images.telekritika.ua/01a505d7f75fc2adb56609c79ba31403.jpg;agaida15.jpg,http://images.telekritika.ua/c2fcfb721c9bcc0749df161e38753520.jpg;AgAiDa-small.jpg
Який ж буде «пендель» цього разу? «Хороший художник – мертвий художник» складається з новел з життя відпочиваючих, об'єднаних історією головних героїв. На глядача чекають інтриги, драма, кримінал, гумор. Сюжет на перший погляд простий: кілька аніматорів намагаються розважити і привернути увагу досвідчених туристів, але це виявляється не так просто. На що готові піти аніматори заради слави і розваги нудьгуючих відпочиваючих? Де грань дозволеного? І чим можуть запам'ятатися ваші творіння і вчинки після смерті? Саме на ці питання автор і режисер пропонує задуматися всім нам.

Відштовхуючись від сюжету і трейлера, створюється враження, що український режисер вирішив повторити успіх свого попереднього фільму – «Z Joke», – який був номінований на п'ять премій на Лондонському кінофестивалі. Картина тоді отримала дві нагороди – за кращу режисуру і кращу музику. Давайте згадаємо, як виглядав кінодебют українського режисера в 2014 році.

_

_

У новій стрічці все ті ж костюми дизайнера, приправлені українською мовою і відомими для нашої аудиторії обличчями. Крім Олени Філонової в картині знялися журналіст і шоумен Сергій Величанський і актор Сергій Булін.

Українське авангардне кіно від Залевського супроводжується мотивами композитора Євгена Хмари в поєднанні з британським гуртом Zhege.

Залишилося тільки зрозуміти, чи дійсно хороший художник – мертвий художник. Гадаю, що в цьому глядачі зможуть розібратися до кінця року, коли стрічка потрапить на екрани.

Заголовне фото: Ivona

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах