ТЕЛЕКРИТИКА

Олімпійська медалістка врятувала цуценя з чіпких зубів голодних корейців

Дуся

Фігуристка з Канади Меган Дюамель, яка завоювала золото в командному турнірі Олімпіади в Пхенчхані, забрала до себе одного з собак, якого вирощували на забій.


Ні для кого не секрет, що корейці люблять поласувати собачатиною. У провінції Канвондо, де проводиться Олімпіада, знаходиться понад 200 ферм по вирощуванню собак, яких пускають на забій. Щорічно в Кореї вбивають близько двох мільйонів цих тварин. Держава пропонувала ресторанам грошову компенсацію за відмову продавати страви з м'яса собак на час Ігор-2018, але частина з них відмовилися, побоюючись втратити постійних клієнтів.

Меган Дюамель не стала миритися з цим і вирішила забрати цуценя прямо з ферми. Представник Товариства захисту корейських собак Ек Пак пообіцяв залагодити всі юридичні питання, щоб такса на прізвисько Му-тає могла виїхати за кордон.

Фото: Instagram

Фігуристка повідомила, що дуже звикла до пса, проте після приїзду його доведеться все ж віддати, тому що житлові умови спортсменки не дозволяють утримувати цуценя.

«Більшу частину часу він просто хоче сидіти у всіх на руках, – повідомила Дюамель в інтерв'ю New York Post. – Пес навіть не думає грати, а просто підходить до всіх і хоче, щоб його тримали».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»