ТЕЛЕКРИТИКА

Олімпійська медалістка врятувала цуценя з чіпких зубів голодних корейців

Дуся

Фігуристка з Канади Меган Дюамель, яка завоювала золото в командному турнірі Олімпіади в Пхенчхані, забрала до себе одного з собак, якого вирощували на забій.


Ні для кого не секрет, що корейці люблять поласувати собачатиною. У провінції Канвондо, де проводиться Олімпіада, знаходиться понад 200 ферм по вирощуванню собак, яких пускають на забій. Щорічно в Кореї вбивають близько двох мільйонів цих тварин. Держава пропонувала ресторанам грошову компенсацію за відмову продавати страви з м'яса собак на час Ігор-2018, але частина з них відмовилися, побоюючись втратити постійних клієнтів.

Меган Дюамель не стала миритися з цим і вирішила забрати цуценя прямо з ферми. Представник Товариства захисту корейських собак Ек Пак пообіцяв залагодити всі юридичні питання, щоб такса на прізвисько Му-тає могла виїхати за кордон.

Фото: Instagram

Фігуристка повідомила, що дуже звикла до пса, проте після приїзду його доведеться все ж віддати, тому що житлові умови спортсменки не дозволяють утримувати цуценя.

«Більшу частину часу він просто хоче сидіти у всіх на руках, – повідомила Дюамель в інтерв'ю New York Post. – Пес навіть не думає грати, а просто підходить до всіх і хоче, щоб його тримали».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Танька і Володька з однойменного шоу знялися в музичному кліпі

Дуся

Вагітна Валентина Хамайко засмутила підписників

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше