ТЕЛЕКРИТИКА

Один, але не вдома: 12-річний австралієць обдурив батьків і полетів на Балі

Дуся

Школяр, не захотів миритися з відмовою батьків поїхати на відпочинок, вкрав у них кредитну карту, обдурив свою бабусю і сам полетів на острів.


Історію неповнолітнього втікача-австралійця розповіли в передачі A Current Affair і газеті The Guardian.
Хлопчик заздалегідь дізнався, що кілька австралійських авіакомпаній дозволяють дітям подорожувати без батьків. Він купив квитки онлайн, після чого зібрав речі і сказав батькам, що поїхав до школи. Замість цього утікач відправився в аеропорт, зареєструвався і полетів у Перт – столицю штату Західна Австралія, а звідти – до курортного Денпасара.

По дорозі від Сіднея до Балі співробітники аеропорту зупинили його лише раз – на пересадці в Перті. Вони попросили школяра показати документи, щоб упевнитися, що йому є 12 років. Більше до нього питань не було.

Юний австралієць заздалегідь підготувався до відпочинку і забронював номер в готелі, сказавши після приїзду, що скоро має приїхати його старша сестра.

Про обман стало відомо, коли матері хлопчика подзвонили зі школи і повідомили про прогули. Знадобилося небагато часу, щоб з'ясувати, що син полетів на Балі, куди незабаром і відправилася мама, щоб його забрати.

«Ми були страшенно шоковані, просто не було слів, щоб описати, що відчували, коли виявили, що наш син полетів за кордон», – розповіла вона.

Що чекає на хлопця вдома і чи зможе він протягом року вийти куди-небудь, крім школи, можна тільки здогадуватися, але, здається, втікач не сильно-то й кається у скоєному.

«Я завжди хотів відправитися на пошуки пригод», – зазначив відпочивший австралійський школяр.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах