ТЕЛЕКРИТИКА

Ображений батько Меган Маркл не прийде на весілля дочки і принца Гаррі

Дуся

Британські ЗМІ присоромили батька Меган Маркл за те, що він, на їхню думку, «позував» перед папараці за гроші. У відповідь на це Томас Маркл відмовився бути присутнім на весіллі дочки.


Про відмову бути присутнім на королівському весіллі батько нареченої розповів виданню TMZ. Причиною став скандал зі світлинами. Британські ЗМІ звинуватили Томаса Маркла в тому, що він уклав угоду з фотографом Джеффом Рейнером і позував для декількох постановочних знімків.

На одній з фотографій Томас сидить за комп'ютером в інтернет-кафе і читає статтю про Меган і Гаррі, на іншій чоловік читає книгу про пам'ятки Великобританії, на третій показано, як з Маркла знімають мірки (найімовірніше, для пошиття костюма).

Фото: radaronline.com

Першою новина про неприємний інцидент написала британська газета The Mail on the Sunday, яка стверджувала, що Маркл отримав гроші за цю «приховану» фотозйомку.

Томас розповів виданню TMZ, що дозволив себе сфотографувати не заради грошей, а щоб створити приємне враження про себе, адже раніше папарацці знімали Маркла лише в непривабливому вигляді (наприклад, коли він купував у магазині пиво).

Нещодавно батько Меган переніс інфаркт, всього тиждень тому його виписали з лікарні, щоб він встиг на весілля дочки. Однак через скандал з фотографіями Томас Маркл вирішив не бути присутнім на церемонії.

Як повідомляє ABC News, 36-річна Меган Маркл дуже пригнічена і благає батька все ж бути на її весіллі з принцом Гаррі.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що 19 травня, в день королівського весілля, Наталія Мосейчук проведе випуск ТСН з Лондона, а журналістка «1+1» Ольга Кошеленко буде присутня на самій церемонії у Віндзорському замку.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд