ТЕЛЕКРИТИКА

Не з порожніми руками: переможці Одеського кінофестивалю отримають великі грошові винагороди

Дуся

Володар Гран-прі ОМКФ отримає десять тисяч євро.


За словами програмного директора фестивалю Антельма Відо, з посиланням на Українську службу інформації, роботи-переможці отримають також грошові винагороди: найкращий фільм – п'ять тисяч євро, найкраща режисура – три тисячі євро, найкраща акторська робота – дві тисячі євро.

Всього ж цього року на конкурс було подано 1011 фільмів-заявок: 752 заявки для міжнародного та 259 – для національного конкурсу, з яких селекційна комісія фестивалю відібрала найкращі.

У конкурсі документальних стрічок братимуть участь вісім картин з 11 країн, розповів куратор конкурсу європейських документальних фільмів Сергій Буковський. Україну на ОМКФ представлятимуть дві документальні стрічки.

За Гран-прі ОМКФ – «Золотого Дюка» – та інші нагороди міжнародного конкурсу в національній програмі будуть боротися п'ять повнометражних і десять короткометражних фільмів, інші стрічки будуть представлені пізніше.

До конкурсної програми увійдуть драма «Стікс» Вольфганга Фішера, психологічна драма «Вежа. Ясний день» польського кінорежисера Ягоди Шельц, лірична кінострічка українського кінорежисера, яка мешкає в Індії, Дарини Гайкалової (Дара Гай) «Три з половиною», сатирична комедія з елементами чорного гумору «Шкода» грецького режисера Бабіса Макрідіса, драматична комедія українського режисера Романа Бондарчука «Вулкан», комедія положень «Кришталь» Дар'ї Жук, драматичний трилер «Поророка» румунського режисера Костянтина Попеску, чорна комедія «Дорога грому» Джима Каммінгса, фільм про дорослішання «Дівчина» режисера Лукаса Донта, французька драма «Паризька освіта», гангстерська сага «Перелітні птахи» від колумбійських режисерів Сіро Геррі і Крістіни Гальєго, кінопродукції семи країн (Палестини, Франції, Німеччини, Колумбії, Норвегії, Катару та ОАЕ) – драматична комедія «Важіб» від режисера Аннимарі Ясір.

Спеціальним гостем ОМКФ-2018 стане Наомі Кавасе, володарка «Золотої камери» (фільм «Сузаку», 1997), володарка Гран-прі Каннського кінофестивалю («Траурний ліс», 2007), а в 2013 році вона стала першим японським режисером-членом журі основного конкурсу Каннського кінофестивалю.

Одеський міжнародний кінофестиваль пройде з 13 по 21 липня цього року.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»