ТЕЛЕКРИТИКА

Недовго музика грала: стало відомо, хто залишив паркет після 11 ефіру «Танців із зірками»

Дуся

Учора, 4 листопада, на телеканалі «1+1» відбувся 11 прямий ефір проекту «Танці з зірками». До кінця проекту залишилося лише три тижні, а пар на «Танцях» – п'ять.


Раніше я вже писала про  непросту арифметику  на головному танцювальному конкурсі країни, і ось у ці вихідні довгоочікуване прощання з однією з пар усе-таки відбулося. Протягом усього тижня глядачі вболівали за своїх фаворитів, надсилаючи СМС-повідомлення. За результатами голосування, в зоні ризику опинилися  Денис Берінчик  та  Катерина Белявська,  Ігор Ласточкін  та  Ілона Гвоздьова.

Члени журі відзначили, що вдруге учасники шоу станцювали набагато краще, після чого судді проголосували за своїх фаворитів. Дмитро MONATIK віддав свій голос за Ігоря Ласточкіна і Ілону Гвоздьову. Підтримала колегу й Катерина Кухар. Тому, як повідомив ведучий Юрій Горбунов, шоу, за рішенням глядачів і суддів, повинні покинути Денис Берінчик та Катерина Белявська.

Денис Берінчик і Катерина Белявська

Фото: «1+1»

Не можу не зауважити, що боксеру Денису Берінчику глядачі пророкували лише кілька прямих ефірів. Однак Берінчик з такими пророцтвами був не згоден. У результаті, за рішенням глядачів, боксер зі своєю партнеркою Катериною Белявською покинули проект на сьомому тижні «Танців із зірками». А ось і диво – як ми пам'ятаємо, відразу після прощанням з Берінчиком, Оксана Марченко і Дмитро Чаплін оголосили про своє раптове рішення залишити проект, оскільки у Марченко лікарі виявили два зламаних ребра. На місце вибулої пари глядачі повернули Берінчика та Белявську. І ось, через чотири ефіри, пара знову покинула проект.

«Я зробив усе, що зміг», – сказав на прощання глядачам Денис Берінчик.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»