ТЕЛЕКРИТИКА

Наркотики, роздягання і крадіжки: як розважаються учасники шоу «100 в 1»

Дуся

Дев'ятий випуcк реаліті-шоу «100 в 1» шокував глядачів. Учасники проекту роздягалися і вживали наркотики перед камерами.


Загальний душ і обмежений простір все більше об'єднують учасників шоу «100 в 1». Мешканці будинку поводяться розкуто, без коливань приймають участь в провокаційних конкурсах. Цього разу редактори шоу запропонували їм оголитися і показати еротичні танці.
Але це ще квіточки, порівняно з іншою розвагою деяких учасників. Хтось приніс з собою на проект наркотики, і найактивніші і конфліктні учасники вирішили їх вжити. Після цього під впливом речовин вони накинулися на комірку з алкоголем і розграбували її, тим самим значно спустошивши банк.

Чи покарають людей, які в душі приймали наркотики, а також дівчину, яка пронесла в будинок заборонену речовину, сховавши його в бюстгальтері, побачите самі. На мій погляд, всі, хто брав участь в цій вакханалії, повинні покинути проект.

Багато користувачів мережі вважають так само.

«Наркоманія в ефірі», – написали обурені глядачі.

«Поширення наркотиків. Відправила скаргу», – пишуть користувачі в коментарях.

Чим закінчиться історія і хто покине будинок, дивіться в дев'ятому випуску шоу, а з понеділка, 16 квітня, проект буде виходити в ефірі телеканалу ТЕТ щодня о 22:00.

Реаліті «100 в 1» – українська адаптація популярного голландського формату Get The F*ck Out Of My House. За умовами шоу, 100 учасників заселяються в невеликий заміський будинок. Там їм належить виживати протягом шести тижнів. За результатами випробувань і загального голосування учасники будуть вибувати з проекту до тих пір, поки не визначиться переможець, якому дістанеться призовий фонд.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах