ТЕЛЕКРИТИКА

Найбільший QR-код в Україні не витримав конкуренції зі штрихкодом з китайського села

Дуся
Телеканал «112 Україна» має якийсь дивний потяг до гігантоманії: то там зробили величезний мікрофон, тепер ось намалювали найбільший QR-код на даху.

Як стало відомо з прес-релізу, QR-код розміром 101,6 квадратних метрів нанесли на будівлю телеканалу. Код подібного типу – найбільший в нашій країні. Це зафіксували представники Національного реєстру рекордів України. Даний штрихкод мобільного додатка «112 Очевидець» дозволяє свідкам подій швидко повідомляти про те, що трапилося, прямо з місця події.

Фото: «112 Україна»

Фото: «112 Україна»

За словами ведучого і головного редактора каналу «112 Україна» Павла Кужеєва, цим рекордом телеканал підтверджує свою провідну роль в телевізійному інформаційному просторі країни.

Можливо, все так і було б, як каже Павло, якби не новина з села китайської провінції Хебей. Там до створення QR-коду підійшли більш грунтовніше і виростили лабіринт у вигляді штрихкоду, використавши для його створення близько 130 тисяч ялівцевих дерев і кущів.

Фото: Xinhua, Wang Xiao

Фото: Xinhua, Wang Xiao

Просканувавши код з ялівцю, можна потрапити на офіційну туристичну сторінку китайського села. Одна сторона коду в довжину складає 227 метрів, а висота рослин знаходиться в діапазоні від 80 сантиметрів до 2,5 метрів. Передбачається, що нова визначна пам'ятка може залучити в регіон туристів.

Не знаю, як вам, але мені трохи смішно і сумно, що провідний в телевізійному інформаційному просторі країни канал не зміг витримати конкуренції навіть з китайським селом.

Главное в разделе

Дуся

Танька і Володька з однойменного шоу знялися в музичному кліпі

Дуся

Вагітна Валентина Хамайко засмутила підписників

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше