ТЕЛЕКРИТИКА

Найбільший QR-код в Україні не витримав конкуренції зі штрихкодом з китайського села

Дуся
Телеканал «112 Україна» має якийсь дивний потяг до гігантоманії: то там зробили величезний мікрофон, тепер ось намалювали найбільший QR-код на даху.

Як стало відомо з прес-релізу, QR-код розміром 101,6 квадратних метрів нанесли на будівлю телеканалу. Код подібного типу – найбільший в нашій країні. Це зафіксували представники Національного реєстру рекордів України. Даний штрихкод мобільного додатка «112 Очевидець» дозволяє свідкам подій швидко повідомляти про те, що трапилося, прямо з місця події.

Фото: «112 Україна»

Фото: «112 Україна»

За словами ведучого і головного редактора каналу «112 Україна» Павла Кужеєва, цим рекордом телеканал підтверджує свою провідну роль в телевізійному інформаційному просторі країни.

Можливо, все так і було б, як каже Павло, якби не новина з села китайської провінції Хебей. Там до створення QR-коду підійшли більш грунтовніше і виростили лабіринт у вигляді штрихкоду, використавши для його створення близько 130 тисяч ялівцевих дерев і кущів.

Фото: Xinhua, Wang Xiao

Фото: Xinhua, Wang Xiao

Просканувавши код з ялівцю, можна потрапити на офіційну туристичну сторінку китайського села. Одна сторона коду в довжину складає 227 метрів, а висота рослин знаходиться в діапазоні від 80 сантиметрів до 2,5 метрів. Передбачається, що нова визначна пам'ятка може залучити в регіон туристів.

Не знаю, як вам, але мені трохи смішно і сумно, що провідний в телевізійному інформаційному просторі країни канал не зміг витримати конкуренції навіть з китайським селом.

Главное в разделе

Дуся

Микола Тищенко роздав нагороди всім, кого знав

Дуся

Телепорт, артисти «Танців з зірками» та секрет Анни Трінчер: чим здивує полуфінал «Голосу країни 8»

Популярное на ТелекритикеДуся

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Культура

Що потрібно знати про 2 сезон «Світу Дикого Заходу»

Бізнес

Особенности и виды водяных насосов