ТЕЛЕКРИТИКА

На ведучу «Нового каналу» ополчилися любителі тварин

Дуся

Олена Філонова опублікувала світлину з дикою твариною в наморднику і на прив'язі, чим викликала шквал несхвальних коментарів.


У підписі до зображення телеведуча написала, що тварина живе в любові і турботі. Більш того, Олена попросила не влаштовувати істерику на порожньому місці.

_

_

«Ніколи не забуду! – пише Філонова. – Цей маленький Ведмедик гарчить так, що серце відразу в землю йде. Але який же він кумедний. У ВЕДМЕДИКА ВСЕ ДОБРЕ! ВІН ЖИВЕ В любові і турботі! Не потрібно влаштовувати істерику, якщо ви нічого не знаєте про його життя. Краще вийдіть на вулицю і допоможіть бездомній тварині, а не сидіти і писати коментарі, які засуджують мене. І перестаньте вирубувати дерева в лісах, щоб було де жити Диким тваринам!»

Що цим знімком хотіла сказати ведуча, не дуже зрозуміло. Судячи з морди ведмедика, не можна сказати, що він гранично щасливий, та й тримати дику тварину на прив'язі не зовсім правильно. Цю думку й хотіли донести до Олени її підписники.

«Людей би так посадити на мотузки і намордники надіти, – пише одна з користувачів мережі. – І нехай інші до них лізуть обніматися і фоткатися. Олено, при всій повазі до Вас, але це шкуродерство».

На своє виправдання Філонова повідомила, що за ведмедем доглядають і годують його (хоча подробиці життя тварини опустила), а людям, що її критикують, порадила для початку перестати вирубувати ліс. Крім того, Олена також порадила своїм підписникам відмовитися від м'яса і одежі з тварин.

Сама ведуча розповіла, що давно є вегетаріанкою, допомагає притулкам для тварин і відмовилася від виробництва шуб з натурального хутра (у Олени є власний бренд одягу).

Все б нічого, але, погортавши Instagram Філонової, можна знайти відео, в якому вона рекламує магазин натуральних шуб, вибираючи одну з них собі.

Олена Філонова – телеведуча і журналістка «Нового каналу» в програмах «Страсті за Ревізором» та «Абзац», дизайнер аксесуарів і власниця бренду одягу FILONOVA.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»