ТЕЛЕКРИТИКА

Конор Макгрегор пообіцяв знищити бургер

Дуся

Ірландський боєць Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC) Конор Макгрегор знявся в рекламі мережі ресторанів швидкого харчування Burger King, в якій представив новий сендвіч.


Здається, ірландець хоче заробити всі можливі гроші, інакше як пояснити той факт, що чемпіон прорекламував новий гострий курячий бургер Spicy Crispy Chicken Sandwich? У ролику Конор Макгрегор повідомляє, що нарешті знайшов суперника, який може задати жару.
«Ох, цей курячий сендвіч реально збудив мене, – каже Макрегор в компанії талісмана мережі Burger King. – Не сумнівайтеся, я знищу його».

В кінці серпня Конор Макгрегор провів бій з непереможеним американським боксером-професіоналом Флойдом Мейвезером за правилами боксу. Тоді чемпіон UFC зазнав поразки в 11 раунді. Незважаючи на це, самі учасники заробили рекордні гонорари: понад 300 мільйонів доларів для Мейвезера і близько 100 мільйонів – для Макгрегора.

Також реклама з будь-якою згадкою курки може виставити ірландця в непривабливому світлі. Суперники люблять порівнювати Макгрегора з курчатами. Так, в жовтні 2017 року боєць ММА Тоні Фергюсон обізвав спортсмена Макнаггетсами.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»