ТЕЛЕКРИТИКА

Кемерон Діаз вперше завагітніла

Дуся

У мережі з'явилися чутки, що 45-річна актриса чекає на первістка. Батьком майбутньої дитини стане її чоловік – музикант Бенджі Медден.


У ЗМІ не раз говорили про те, що Діаз давно бажає відчути радість материнства, але це актрисі поки ніяк не вдавалося. В кінці грудня всі обговорювали новину: Кемерон з чоловіком вирішили взяти дитину на усиновлення. Однак це виявилося черговими плітками. Нещодавно джерело, наближене до сім'ї знаменитостей, повідомило, що Діаз вдалося завагітніти шляхом штучного запліднення.

«Її шлях був непростим, – розповіли близькі актриси. – Свого часу вона думала, що ніколи не зможе завагітніти, але надія все ще була. І ось нарешті у неї з'явився привід для свята. ЕКО спрацювало – Кемерон вагітна!»

Майбутні батьки хочуть зберегти все в секреті, але вже готують дитячу кімнату і обирають ім'я малюку.

Раніше в своїх численних інтерв'ю Діаз говорила, що не планує ставати матір'ю.

«У мене багато подружок, у яких немає дітей, – відверто розповідала зірка. – Хочете чесно? Нам більше не потрібні діти. На цій планеті і так багато людей. Але я ніколи не говорю «ніколи». Я не знаю що буде далі».

Незважаючи на таку заяву, саме заради поповнення в родині Кемерон Діаз ще в 2015 році залишила акторську роботу. Того ж року Діаз і Медден вклали близько десяти мільйонів доларів у ремонт свого будинку в Беверлі-Хіллз, готуючись стати батьками.

Кемерон і Бенджі познайомилися в 2004 році на баскетбольному матчі, проте їх роман почався лише через десять років. Медден є музикантом гурту Good Charlotte.

Культура

Как продолжить знакомство со звездой «Формы воды» Салли Хокинс

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Танька і Володька з однойменного шоу знялися в музичному кліпі

Дуся

Вагітна Валентина Хамайко засмутила підписників

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше