ТЕЛЕКРИТИКА

Дослідження: чим більше Том Круз бігає в фільмах, тим вони успішніші

Дуся

Портал Rotten Tomatoes виявив несподівану і кумедну закономірність: чим більше актор бігає в своїх фільмах, тим вище їх оцінюють критики і глядачі.


Редактори сайту проаналізували рейтинг всіх картин, в яких знімався Том Круз, починаючи з 80-х, і порівняли цей показник з показником дистанції, яку Круз пробіг в окремо взятій стрічці. Дослідження проводилося з припущення, що актор підтримував швидкість приблизно в 4,5 метра в секунду або близько 15 км/год.

В результаті з'ясувалося, що рейтинг фільмів, в яких Круз зовсім не бігає (а таких виявилося всього чотири – «Магнолія», «Леви для ягнят», «Солдати невдачі» і «Операція "Валькірія"»), в середньому становить цілком непогані 63,5 відсотка. А ось ті фільми, де актор пускається у всі тяжкі і пробігає мінімум 300 метрів, в середньому можуть похвалитися рейтингом від 71 відсотка і вище: в першу чергу це три частини стрічки «Місія нездійсненна», «Особлива думка» і «Фірма».

Ще більш цікавий факт, який помітили на Rotten Tomatoes: з роками 56-річний Том бігає в своїх фільмах все більше і більше.

Пригодницький шпигунський бойовик «Місія нездійсненна: Наслідки», яка є шостою частиною франшизи, став лідером американського прокату другі вихідні поспіль. За десять днів міжнародного прокату він зібрав 329,5 мільйона доларів. І це далеко не межа – наприкінці серпня прем'єра «Наслідків» відбудеться в Китаї, де Том Круз користується особливою популярністю.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Пристрасті розпалюються: хто залишив проект «Танці з зірками» у чвертьфіналі

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно