ТЕЛЕКРИТИКА

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу

Дуся

Сьогодні скандальна ведуча відзначилася тим, що роздавала маленьких кошенят під будівлею Верховної Ради.


Про інцидент стало відомо з поста в Facebook Оксани Краснової. За словами очевидця, Ольга Фреймут роздавала тварин не тільки народним депутатам, а й незнайомим людям. При цьому вона не цікавилася, чи потрібне людині кошеня, а просто, як написала Краснова, «впихала в руки і преспокійно відвалювала далі».

«Вона віддавала їх всім депутатам підряд, – пише Оксана Краснова. – Вона впихала їх в руки абсолютно незнайомим людям і преспокійно відвалювала далі. Один мужик взяв кошеня, як кульочок зі сміттям, і з огидою поніс кудись. Їх же спокійнісінько можуть викинути прямо там! А вони такі крихітні, тільки очі відкрилися !! Як можна впихати беззахисних тваринок всім підряд!? Це ж невідомо хто!»

Обуренню користувачів такого вчинку немає меж. Примітно, що Ольга це робила на камеру разом зі своєю знімальною групою.

«Я б депутатам і таргана виховувати не довірив. Фреймут таки живодерка», – написав користувач Facebook Ельдар Нагорний.

Причому це один з найбільш необразливих коментарів. Користувачі продовжують обурюватися поведінкою Фреймут, називаючи її «хворою», «безсоромною» і «кінченою». Деякі коментатори і зовсім планують нацькувати на ведучу поліцію, Товариство захисту тварин і ще бозна-кого.

«А якщо дійсно накатати на канал, який цю ганьбу знімав, щоб зняли з ефіру програму, в іншому випадку залучити відповідні органи, але мета хоча б – щоб заборонили випуск програми або перезняли в іншому ключі, – запропонувала користувач Олена Смотрова. – Вони готові кидатися нещасними кошенятами, аби показати фальшиву гуманність. У Лондоні, де ця дурепа жила, після меншого інциденту їй би дорога на ТБ була б закрита назавжди».

Також користувачі не можуть збагнути: навіщо це все було зроблено? Хтось припустив, що сьогодні у Верховній Раді провалили закон про захист тварин, а вчинок Ольги – не що інше, як своєрідний протест. Якщо це так, то залишається питання: навіщо і якою ціною?

Як би там не було, одному Всевишньому відомо, як Фреймут збирається виходити з ситуації, що склалася, і повертати шанувальників, які від неї відвернулися. Зрозумілим є одне: до Еллен Дедженерес, до якої нещодавно вона їздила, Фреймут ой як далеко, а майбутнє шоу «Оля» балансує на краю прірви.

Оновлене:

Як написала Ольга у себе в Instagram, таким чином вона робила добро. Звичайно, в рамках майбутньої передачі «Оля», інакше який в цьому сенс? За словами Фреймут, кошенят з притулку вона віддавала в добрі руки. Як за кілька хвилин ведуча визначала, «добрі» руки чи «злі» – залишається тільки здогадуватися. На мій суб'єктивний погляд, добро робиться зовсім по-іншому і бажано без камер. Та й хвалитися на світлині речами дорогого бренду, в якому ти робиш добро (навіть якщо це Chloe), якось не дуже комільфо. Це той самий випадок, коли неприємно і соромно за колегу.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах