ТЕЛЕКРИТИКА

Холостяк неприкаяний: RULADA випустила новий кліп з Іраклі Макацарія в головній ролі

Дуся

Учасниця шоу «Х-фактор 5» Ірина Цуканова презентувала чергову відеороботу на пісню «І все добре».


Сюжет ролика, як, втім, і сам текст пісні, аж занадто простий. Між співачкою і «викрадачем жіночих сердець» зав'язується роман, апогеєм якого стала пропозиція руки і серця.

Скажу чесно, образ Цуканової та її виконання мені зовсім не сподобалися: повний несмак і зовсім невиразно. До слова, мотив пісні «І все добре» разюче схожий на трек «Долі», який співачка випустила кілька місяців тому.

Створюється відчуття, що артистка вирішила не винаходити велосипед, а діяти по накатаній схемі, немов на конвеєрі штампуючи безлику попсу, хоча могла б з легкістю демонструвати свої співочі дані, маючи непоганий досвід у викладанні вокалу.

Також примітно, що в пісні Ірина співає про літо, однак видно, що сама до цього літа не встигла підготуватися, програючи підтягнутим дівчатам з масовки. Можливо, у неї не було часу через складного тексту, який вона писала спільно зі своїм чоловіком Артуром Цукановим.

_

_

Про що хоче повідомити слухачам RULADA, теж незрозуміло, адже в композиції звучать настільки очевидні рядки, ніби їх писало не сімейство Цуканових, а Капітан Очевидність:

«Влітку небо ясне, мрії оновлені,

На серці так сонячно, а люди закохані.

Мрії всі збуваються, а пари зустрічаються...»

Після такого приспіву хочеться лише кивнути і сказати «ок», а не закохатися або закружляти в танці.

Кліп, судячи з усього, теж зроблений на швидкуруч, танцюристи рухаються відверто погано. Неясно, в чому причина: невеликий бюджет, байдужість режисера, брак часу чи все разом?

Звичайно, робота знайде своїх шанувальників з числа друзів співачки, «холостяка» Іраклі або стюардес, які мріють вийти заміж за красивого пасажира бізнес-класу. Однак це жодним чином не допоможе досить вторинному продукту здобути популярність у більшості.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?