ТЕЛЕКРИТИКА

Холостяк неприкаяний: RULADA випустила новий кліп з Іраклі Макацарія в головній ролі

Дуся

Учасниця шоу «Х-фактор 5» Ірина Цуканова презентувала чергову відеороботу на пісню «І все добре».


Сюжет ролика, як, втім, і сам текст пісні, аж занадто простий. Між співачкою і «викрадачем жіночих сердець» зав'язується роман, апогеєм якого стала пропозиція руки і серця.

Скажу чесно, образ Цуканової та її виконання мені зовсім не сподобалися: повний несмак і зовсім невиразно. До слова, мотив пісні «І все добре» разюче схожий на трек «Долі», який співачка випустила кілька місяців тому.

Створюється відчуття, що артистка вирішила не винаходити велосипед, а діяти по накатаній схемі, немов на конвеєрі штампуючи безлику попсу, хоча могла б з легкістю демонструвати свої співочі дані, маючи непоганий досвід у викладанні вокалу.

Також примітно, що в пісні Ірина співає про літо, однак видно, що сама до цього літа не встигла підготуватися, програючи підтягнутим дівчатам з масовки. Можливо, у неї не було часу через складного тексту, який вона писала спільно зі своїм чоловіком Артуром Цукановим.

_

_

Про що хоче повідомити слухачам RULADA, теж незрозуміло, адже в композиції звучать настільки очевидні рядки, ніби їх писало не сімейство Цуканових, а Капітан Очевидність:

«Влітку небо ясне, мрії оновлені,

На серці так сонячно, а люди закохані.

Мрії всі збуваються, а пари зустрічаються...»

Після такого приспіву хочеться лише кивнути і сказати «ок», а не закохатися або закружляти в танці.

Кліп, судячи з усього, теж зроблений на швидкуруч, танцюристи рухаються відверто погано. Неясно, в чому причина: невеликий бюджет, байдужість режисера, брак часу чи все разом?

Звичайно, робота знайде своїх шанувальників з числа друзів співачки, «холостяка» Іраклі або стюардес, які мріють вийти заміж за красивого пасажира бізнес-класу. Однак це жодним чином не допоможе досить вторинному продукту здобути популярність у більшості.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер