ТЕЛЕКРИТИКА

Хейтер побив акторів популярного російського серіалу

Дуся

Побиттю в Москві піддалися два актори серіалу «Ольга» – Аліна Алєксєєва і Борис Дергачов.


Інцидент стався в ніч на 15 травня в одному з розважальних закладів, де відпочивали 29-річна Алєксєєва і 27-річний Дергачов.

До акторів підійшов п'яний 37-річний місцевий житель і почав їх ображати. Чоловік називав Алєксєєву і Дергачова другосортними акторами та іншими не менш образливими словами. Перший час Аліні й Борису вдавалося вдавати, ніби нічого не відбувається, але кривдник не вгамовувався.

Борис Дергачов

_

Після словесних образ відвідувач схопив Дергачова, витягнув на вулицю і почав бити. Алєксєєва спробувала заступитися за товариша, вдаривши хулігана, за одними даними, палицею, а за іншими – запустивши в нього келих. Опонент у відповідь вдарив актрису по обличчю.

Аліна Алєксєєва

_

Через деякий час буянивший москвич, який виявився економістом за освітою, покинув місце події, відправившись в НДІ Скліфосовського знімати побої. Отримані травми зафіксували також і актори.

Обидві сторони конфлікту зустрілися вже у відділенні поліції. Протверезілий економіст заявив, що нічого не пам'ятає, але вибачився за свою поведінку. Актори зі свого боку написали заяви з проханням провести перевірку.

Серіал «Ольга» – російський комедійний телепроект про життя «простої російської жінки» з московського спального району Чертаново.

_

_

Головну роль в серіалі виконує актриса Яна Троянова. Прем'єра відбулася на телеканалі ТНТ 5 вересня 2016 року, прем'єра другого сезону – 4 вересня 2017 року. Прем'єра нового сезону запланована на ТНТ восени 2018 року.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах