ТЕЛЕКРИТИКА

Хайпанула не по-дитячому: Марченко візьме участь в «Танцях з зірками»

Дуся

«Наважиться чи не наважиться» – так себе запитували глядачі танцювального проекту, коли Леся Нікітюк передала естафету #танціззіркаміchallenge телеведучій і дружині Віктора Медведчука Оксані Марченко. І коли Марченко погодилася брати участь в «Танцях», українська інтернет-спільнота вкотре «розкололася».


Повернення на телебачення – справа не з легких, особливо після тривалої перерви в успішній кар'єрі. Так, ведуча телепроектів «Х-фактор» і «Україна має талант» Оксана Марченко довгий час насолоджувалася відпочинком від професії, але вирішила феєрично повернутися на ТБ, взявши участь в легендарному шоу каналу «1+1» «Танці з зірками».

Про це зірка повідомила своїм підписникам в Instagram за допомогою яскравого відео, наприкінці якого несподівано кинула виклик 61-річному співакові Павлу Зіброву.

Однак не всім українцям участь зірки в танцювальному шоу здалося розсудливим рішенням. Так, деякі користувачі мережі відзначили, що людина, наближена до президента РФ, не може просто взяти і з'явитися на одному з центральних українських каналів (нагадаємо, президент РФ Володимир Путін є хресним батьком дочки Оксани Марченко).

Зі схожою заявою кілька днів тому виступила команда ТСН каналу «1+1». Одна з головних причин, по якій журналісти виступили проти участі колишньої ведучої «Х-фактора» Оксани Марченко в проекті – зв'язок її чоловіка політика Віктора Медведчука з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

«Чоловік Марченко Віктор Медведчук неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні не військовий конфлікт з Росією, а громадянська війна, – написав журналіст ТСН Іван Гребенюк в офіційній заяві, яку опублікував на своїй сторінці в Facebook. – При цьому подружжя Медведчук – Марченко жодного разу за роки війни не засудили російську агресію на Донбасі і анексію Криму. Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу».

Подивимося, як відреагує команда ТСН на те, що Оксана Марченко, незважаючи ні на що, візьме участь в шоу «Танці з зірками».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс