ТЕЛЕКРИТИКА

Грошей немає, але ви тримайтеся: Україна вперше не візьме участь в дитячому Євробаченні

Дуся

Національна суспільна телерадіокомпанія (НСТУ) заявила, що відчуває критичне недофінансування, тому не може виділити гроші на участь України в дитячому міжнародному пісенному конкурсі.


Національна суспільна телерадіокомпанія отримала в два рази менше грошей на свій річний бюджет – 776 мільйонів гривень. Виділеної суми вистачить лише на зарплати співробітників. Це вдвічі менше цифри, яка гарантована Законом України «Про телебачення і радіомовлення».

За словами представників НСТУ, для участі в заході потрібно витратити кругленьку суму: на проведення відбіркового етапу, на обов'язковий внесок Європейській мовній спільноті та інші організаційні моменти. Цього року у телерадіокомпанії немає потрібної кількості коштів, тому їм довелося скасувати участь українського конкурсанта.

«Щорічні членські внески в Європейський мовний союз складають близько 19 000 000 гривень, – йдеться в повідомленні прес-служба НСТУ. – Ще 744 мільйонів гривень на рік необхідно для оплати праці співробітників. Виробництво контенту і забезпечення життєдіяльності компанії потребують витрати в сумі 150 мільйонів гривень і 72 мільйони гривень відповідно. Таким чином дефіцит бюджету Суспільного в 2018 році становить 759 мільйонів гривень».

Користувачів мережі обурила ця ситуація. Багато з них дивуються, чому країна виділяє великі суми на різні відрядження чиновникам, але при цьому не готова повною мірою сплатити за участь дитини в Євробаченні.

Міжнародний пісенний конкурс пройде в листопаді 2018 у Мінську. Україна бере участь в конкурсі з 2006 року.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»