ТЕЛЕКРИТИКА

Фігаро тут, Фігаро там: а де Олексій Суханов?

Дуся

Вже завтра ведучий скандального шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов дебютує в скріптед-реаліті «Реальна містика». Завдання перед Олексієм стояло непросте: ведучий проекту повинен зіграти роль дизайнера, в якому, як виявилося, ховається сам граф Дракула.


На перший погляд, анонс нового образу Олексія Суханова виглядає досить дико. Але автори проекту «Реальна містика» запевняють, що дивуватися не варто, адже в цьому і суть проекту – за допомогою шаржу і навіть якоїсь комічності знайти матеріальне пояснення загадковим і містичним подіям, які відбуваються з кожним з нас у реальності. Тому було прийнято рішення запросити саме ведучого соціального шоу Олексія Суханова на роль в епізоді під назвою «Магічний шопінг».

Шопінг, ймовірно, буде і справді магічним. Олексія Суханова готують до зйомок

Фото: прес-служба ТРК «Україна»

«Коли сценарно-редакторська група вигадувала історію, нам хотілося бачити в ролі демона і стиліста людину талановиту, зі смаком, готову до експериментів, – каже керівник «Реальної містики» Анна Попова. – Олексій Суханов саме такий. У нього за плечима колосальний досвід спілкування з тисячами абсолютно різних людей. І кожним з них він переймається, а не просто відсторонено спілкується. Все це важливі складові акторської майстерності. Ми не помилилися, Олексій – не просто обдарований артист, він професіонал з великої літери: толерантний, креативний, ввічливий. На дебют це не було схоже, адже багато родзинок образу Олексій вигадував сам».

Я на хвилинку навіть уявила, як зросли б рейтинги шоу «Говорить Україна», якби Олексій Суханов вів цей проект в подібних костюмах

Фото: прес-служба ТРК «Україна»

Як досвід спілкування з людьми допоміг ведучому вжитися в роль Дракули – загадка століття. Сам же Суханов дуже зрадів можливості спробувати себе в новій ролі і погодився практично без коливань, поки не дізнався про демона.

«Над пропозицією зіграти в «Реальній містиці» я думав лише кілька годин, – розповідає Суханов. – Скажу відверто: давно хотів себе спробувати в ролі актора. Мені відразу сказали, що я буду грати дизайнера-стиліста, і тільки потім повідомили про другу роль – демона. І, чесно кажучи, я боявся грати цього персонажа».

Мабуть, ще через пару годин ведучому сподобалася і роль Дракули. Оцінити Олексія Суханова в новому амплуа можна буде вже завтра об 11:30 на телеканалі «Україна».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах